Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék magamon segíteni?

Hogy tudnék magamon segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__.. ezt a kérdést én irtam ki. Tehát annyira nincs önbizalmam hogy ha azt mondják hogy ügyes vagyok az nemsokat jelent. Teljesen üresnek érzem magam. Amúgy már 2 hete nem vagdostam magam. Érzem is néha hogy stresszes vagyok. Az apukám így mondta:"Veled is csak eggyel többen vagyunk" itt elment azösszes érzelmem végleg megszünt az emberek iránti hitem. Az ofőm is momdta hogy már kapott visszajélzéseket más tanárokról hogy mondom magamra hogy hülye. És mindig probálják mondani hogy de nem vagyok az,csakhát nem hat meg. Tudnék ez ellen valamit tenni? Bocsi ha van benne helyesírási hiba.

2018. okt. 28. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Az öngyilkosságon is sokat gondolkodtam és ezelött volt 2 kisérletem. És aki nem értene én magamnak szeretném megoldani egyedül.
2018. okt. 28. 16:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Az önbizalom. Nagyban függ a környezettől is, ez tény, de rajtad is. Szard le az embereket. Mindegyik ge. cit aki a mentális egészséged ellen tesz. Osztálytársakat, szülőt, rokonságot és úgy bárkit egyszerűen csak fos le. A vélemény csak szavakból álló valami. Ne engedd, hogy ez a valami hasson rád.
2018. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is világéletemben hangyfasznyi önbizalmam volt. Én is egy olyan családban cseperedtem, ahol apukám nem igazán akart és kaptam tőle nem kevés önértékelést agyonverő megjegyzést ami a mai napig kísér. Érzelmileg lezártam magam. Annyi erőm viszont még maradt, hogy meg akarom oldani ezt az érzeelmi blokkot, ezért állandóan keresem a megoldást, mert nem akarok szenvedni. Én is voltam már úgy, hogy megértettem az öngyilkosokat. Hidd el, nem megoldás az önpusztítás. Van kiút mindenből, csak akard megoldani és meglátod, hogy megjelennek azok az emberek, akik elfogadnak, elismernek, de kétségtelen, hogy előbb magaddal kell kezdened.


Én azt csináltam, hogy megerősítéseket hallgattam a youtubon. Pl. nagy hatással volt rám Brian Tracy Főnix szemináriuma. Mindenki céllal születik és mindenkiben ott van az a faktor amiben különbözik a többitől. Nem szabad, hogy másokat figyelj és összehasonlítsd magadat mindenkivel. Javaslom Neked Szabó Péter motivációs videoit a neten. Olvass spirituális könyveket, ami emeli a lelkedet. Ne akarj SENKINEK megfelelni!! Mindenkinek van egy története amit úgy hívnak: HÁTAZTÁN

Én is üresnek éreztem magam...

A nagy hiba ott van, hogy másoktól várod a megerősítést, de az torz lesz.


Fogadd el magadat olyannak amilyen vagy. Tudd, hogy a magadbafordulásod oka nem benned van, hanem Te is és még sokan mások is borzastó programozást kaptak. Ezeket pozitív megerősítésekkel felül lehet írni. Segíthet még egy jó kineziológus.


Akarj változtatni, csak úgy sikerülhet.

2018. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha folyton lehülyézed magad, azzal csak rontasz rajta.


Egy kis sikerélmény lehet, hogy segítene. Tűzz ki magad elé valami egyszerű célt, valami hobbit, amit szívesen csinálsz, érd el, legyél büszke rá.


Esetleg próbáld meg olyan emberekkel körülvenni magad, akik nem rúgnak beléd.

2018. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Ha szeretnél beszélgetni Én szívesen beszélgetek veled. Egy kicsit magamra ismertem a kérdésedben. 20/F

2018. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!