Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Nem tudom mi...

Mit tehetnék? Nem tudom mi lehet velem a baj. Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Úgy érzem elment az eszem, oltári nagy baj van, és nem tudok sehonnan senkitől sem segítséget kérni. Abban reménykedem, hogy holnap reggel felkelek és jól leszek, de nem.Hiába alszom, hiába próbálom kipihenni magam. nem tudom hogy egyszerűen csak ennyire kimerültem mert annyi minden történt velem, vagy tényleg súlyos depresszióm van. Lassan már semmit sem tudok tenni ez ellen.Nincsen senkim, teljesen egyedül vagyok és úgy érzem nem bírom már. Nincsen életerőm, úgy érzem nincsen értelme semminek sem amit csinálok.Korábban mindig összeszedtem magam egy egy nap után de már félek, hogy egyszercsak ez nem fog tovább menni. Nincs olyan aki segítene nekem, vagy gondoskodna rólam, ha bajom esne. Senkim nincsen, és már emiatt is egyre jobban szenvedek. Teljesen kilátástalan minden. Tudom, hogy más egyszerűen azt gondolhatná, hogy én túlzom el és én látom így a helyzetemet, de az én életemben tényleg nem lesz már semmi sem jobb. Nagyon nehéz gyerekkorom volt, mindent megéltem amit ember megélhet, de ennek ellenére próbáltam mindig úgy élni, hogy normális életem lehessen ennek ellenére. De már úgy érzem, hogy nem lehet ,ez csak egy álom. Nincsenek barátaim, a családomról is csak azt mondhatom, hogy azért voltak mindig, hogy ártsanak nekem. Akár milyen is vagyok tőlem mindenki elmenekül, átvágnak, kihasználnak az emberek. Soha de soha nem kellettem senkinek. Nem merek pszichiáterhez fordulni mert nagy esélyjel bezárnának engem, és akkor mi lenne velem utána? Nem bízok meg az orvosokban mert volt már elég tapasztalatom velük is. 22 éves vagyok és iszonyatosan elkeserítő, hogy már itt tartok. Nem tudom mit tehetnék. Én úgy érzem, hogy ennél többet már képtelen vagyok. Rajtam csak a csoda segítene. Vagy ha nem kéne végre teljesen egyedül lennem, de sajnos arra sincsen esélyem, hogy valaha az életben legyen valakim, aki nem egy pszichopata, és nem akar jól agyonverni.
2019. jan. 4. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ott lehet agond, hogy Te ezeket hiszed magadról.Úgy értem, valamiféle áldozat szerepbe kerülhettél, bármi is történt veled.És ezt vannak, akik megérzik, tehát a viselkedéseddel, negatív gondolatmeneteddel pont azokat vonzod be, akiket nem szeretnél.Ki lehet törni ebből.Egyrészt segítséggel, másrészt azzal, hogy elkezdesz másként gondolni önmagadra és máshogy viselkedni.Több önbizalommal, pozitivitással.És fejleszteni az emberismereted.

De a legfontosabb, amivel kezdened kellene, hogy megérted, te nem tehetsz ezekről a dolgokról, nem a te hibád, ami történt veled.Megérdemled te is a jót.

2019. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
tehát csak annyi a bajod hogy egyedül vagy?akkor tegyél ellene.
2019. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak az a baj, hogy egyedül vagyok. De még az egyedüllét ellen sem tudok tenni.
2019. jan. 4. 22:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első,

Köszönöm a biztatást! Igazad lehet ebben, erre az áldozat szerepre én is rájöttem már.Amióta élek ez történik velem és próbálok is változtatni rajta. Nagyon nagyon igyekszem,szorgalmasan dolgozom rajta, de mindig elüldözöm az embereket, mindig én vagyok a fura lány, semmi eredményét nem látom akárhogyan is próbálkozom és akkor emiatt és még sok más dolog miatt jutok el erre a szintre amin most vagyok.

2019. jan. 4. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!