Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül - le lehet valahogy...

Egyedül - le lehet valahogy szokni a drogokról - és ha igen milyen feltételei vannak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy intravénás használó vagyok. Csoportokra eljárni jelenleg nincs pénzem (szüleim nem adnak) ha pedig elmegyek dolgozni - akkor biztosan újra drogozni is fogok. Most elvagyok itthon úgy hogy kb ki sem mozdulok, de ez nyilván nem tarthat örökké. A bentlakásos rehab nálam nem jöhet szóba, mert olyan szinten torz személyiségem van - hogy előbb kilépek az életből is, mint hogy oda bemenjek. ~ Tehát valahogy egyedül kell megoldanom.., de hogyan?

Talán inkább az a kérdés - hogy hogyan ne várjak kívülről semmiféle megerősítést? ..,és így ezáltal mégis irányba tudjam magam tartani...



2019. jan. 12. 17:04
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:

de ha jól értem, akkor most nem hazsnálsz semmit?

mert az nem piskóta eredmény, persze azt nem tudom h előtte miből mennyit hazsnáltál, de akárhogy is legyen, mindenképp hatalmas eredmény. sose értem azokat, akik a fizikai függőség tüneteit lekicsinyítik, sztem még nem láttak olyan iv. droghasználót, akinek pl összeomlik a keringése egy megvonástól. úgyhogy egyáltalán nem a kisebbik része.


és akkor egyúttal ezzel is bíztatnálak kérdező, hatalmas eredmény.

aza baj h ezer kérdés merül fel, mióta vagy otthon, pénzzel hogy állsz stb stb, így nehéz bármit mondani, viszont hidd el, nem annyira szükséges az a külső megerősítés ahhoz, h értékes életet élj. céljaid pedig teljesen biztosra veszem h neked is vannak, csak erő kell ahhoz h ezeket komolyan is vedd és átültesd őket a realitásba.

2019. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 Drazicc ***** válasza:
Kell egy életcélod egy terved amihez majd tartani fogod magad, anélkül értelme semmi mert ahogy írtad megint cuccoznál. Szabad tudni, hogy heroint fogyasztasz /tottál vagy mást?
2019. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
# 9 Nem érted hogy Nem tudok dolgozni. Belövöm magam amint pénz kerül a kezembe, aztán be se tudok menni melózni egy ideig. Eddig minden munkahelyemről ez miatt rúgtak ki...
2019. jan. 12. 17:25
 14/60 A kérdező kommentje:

3 éve vagyok itthon kisebb nagyobb szünetekkel

heroint is nyomattam - igen

de amúgy mindent benyomok ami a kezembe kerül


Köszönöm az eddigieket - akkor talán elkezdem közben keresni a célom is...!

2019. jan. 12. 17:28
 15/60 A kérdező kommentje:

# 11 Igen jól érted.

Karácsony óta Semmi drogot nem toltam (szilveszterkor megittam fél üveg pezsgőt).

Most akkor folytatom ezt, és közben keresem a célt. Talán így jutok valahova...

2019. jan. 12. 17:33
 16/60 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta, hogy ki kell próbálni. Tönkreteszed magad, aztán hátba veregetnek, hogy milyen erős vagy mert kimásztál? Bele se kellett volna kerülni ebbe a csapdába, ha nem akarod.
2019. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget pszichiátertől!
2019. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim válasza:
Hol bujkálsz? Akkor miből eszel? Gány éves vagy?
2019. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

szüleim eltartanak (egyenlőre)

34

2019. jan. 12. 19:10
 20/60 anonim válasza:
Tudják hogy drogozol?
2019. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!