Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül - le lehet valahogy...

Egyedül - le lehet valahogy szokni a drogokról - és ha igen milyen feltételei vannak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy intravénás használó vagyok. Csoportokra eljárni jelenleg nincs pénzem (szüleim nem adnak) ha pedig elmegyek dolgozni - akkor biztosan újra drogozni is fogok. Most elvagyok itthon úgy hogy kb ki sem mozdulok, de ez nyilván nem tarthat örökké. A bentlakásos rehab nálam nem jöhet szóba, mert olyan szinten torz személyiségem van - hogy előbb kilépek az életből is, mint hogy oda bemenjek. ~ Tehát valahogy egyedül kell megoldanom.., de hogyan?

Talán inkább az a kérdés - hogy hogyan ne várjak kívülről semmiféle megerősítést? ..,és így ezáltal mégis irányba tudjam magam tartani...



2019. jan. 12. 17:04
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
Fizikailag hogy birod a heroint meg ezeket?
2019. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:

A hernyót csak párszor csináltam még a nyáron, és nem voltak olyan súlyos elvonási tünetek. Szerencsém volt hogy nem keveredtem bele huzamosabb ideig. A kokainnal már más a helyzet.. így nincs gáz hogy nincs 50-100 ezrem, de a vágy nem múlt el - mint más szerek esetében. Viszont amúgy bármire képes vagyok rákattanni amihez könnyen hozzájutni.

Fizikailag már nincs gáz, bár karácsony előtt volt egy túladagolásom (speed) de már helyrejöttem.

Viszont ennyi év utàn tényleg nem hinném hogy van remény számomra.

Talán komolyabb mélypont kell - de nem tudom hogyan..., mikor fopyton abban reménykedem hogy meghalok...

2019. jan. 13. 19:32
 53/60 A kérdező kommentje:
Csak süllyedek le le a tenger mélyére s nincs egy pont ahonnan elrugaszkodhatnék...
2019. jan. 13. 19:34
 54/60 A kérdező kommentje:

Viszont a lényeget leszűrtem!

Mivel magam miatt nem akarok jelenleg változtatni, ezért törvényszerű hogy nagyobb mélypont, és több szenvedés kell hogy valami belül átfordúljon bennem.. Azért nem fogom ezt hajtani, de várhatóan majd bekövetkezik - és ha túlélem..., akkor lehet valamikor meggondolom magam, és kérni fogok segítséget.

Addig is húzom az időt, és menekülök tovább - mert ez az amit már olyan jól tudok csinálni.

De köszönök mindent (főleg a 62%,-osnak) mert megint egy pillanatra azt éreztem hogy valakinek még fontos vagyok.

További szép estét ;)

2019. jan. 13. 20:36
 55/60 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem hogy az elhatározásom (bátorságom) belső erőm - hiányzik hogy változni akarjak. Ezt tényleg nem kaphatom meg kívülről, de valamiért belőlem mindig is hiányzott. Mivel ezzel a hiányossággal kell élnem - csak szemlélhetem hogy sodródok az árral s a végén tehetetlen szemétként a szakadékba zuhanok majd...
2019. jan. 14. 03:45
 56/60 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megkaptam a választ a kérdésemre!

Már sokkal tisztábban látom a helyzetemet is.., és hogy mit kellene tennem.

~ Innen nézve már belátom hogy a jelenlegi helyzetemből itt segítséget adni senkinek nem tudok - és nincs jogom ahhoz sem hogy itt segítségért kiabáljak - mert hiába kapok választ, ha saját részről nem teszek semmilyen erőfeszítést.

Végleg törlöm tehát magam gyk-ról is, mert így talán kevesebb bajt okozok még a világban.

Erre még képes vagyok.

Sziasztok.

2019. jan. 14. 07:08
 57/60 anonim ***** válasza:
Amúgy férfi vagy,vagy nő?
2019. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
#57 A kérdező férfi :)
2019. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Inkább nőnek gondoltam,bár tökmindegy persze,szimpatikus az írása alapján.
2019. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
de ne vicvcelj már, ha nincs fizikai függőség már, azaz pl nem vagy intenzív osztályhoz kötve a megvonás miatt, akkor ahhoz képest ez már tényleg türelem kérdése. keress egy jó pszichológust, ahova jársz ahogy időd engedi és meglátod, menni fog.
2019. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!