Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül - le lehet valahogy...

Egyedül - le lehet valahogy szokni a drogokról - és ha igen milyen feltételei vannak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy intravénás használó vagyok. Csoportokra eljárni jelenleg nincs pénzem (szüleim nem adnak) ha pedig elmegyek dolgozni - akkor biztosan újra drogozni is fogok. Most elvagyok itthon úgy hogy kb ki sem mozdulok, de ez nyilván nem tarthat örökké. A bentlakásos rehab nálam nem jöhet szóba, mert olyan szinten torz személyiségem van - hogy előbb kilépek az életből is, mint hogy oda bemenjek. ~ Tehát valahogy egyedül kell megoldanom.., de hogyan?

Talán inkább az a kérdés - hogy hogyan ne várjak kívülről semmiféle megerősítést? ..,és így ezáltal mégis irányba tudjam magam tartani...



2019. jan. 12. 17:04
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudják. Azért nem adnak semmi pénzt (szerencsére).
2019. jan. 12. 20:03
 22/60 anonim válasza:
Valamit csak mondanak. Nem mehet így örökké.
2019. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

Azt mondják hogy ne menjek sehova, mert csak bajt csinálok. És az az igazság hogy igazuk van.

Hát majd lesz valahogy...

2019. jan. 12. 20:35
 24/60 Drazicc ***** válasza:
Mark Renton amikor ágyban szenved hitelen eszembejutott és a szülei ápolják.
2019. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

komolyan nem értem a helyzetet.

oké otthon vagy, de szal akkor most drogozol vagy sem???

2019. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyedül nem fog menni! Az a helyzet hogy csak egy függő tud segíteni egy másik függőnek. Azt ajánlom menj el rehabra, jobb megoldást nem igazán tudok. Annyira nem vészes, mint ahogy gondolod, ki lehet bírni, utána pedig N.A. Sok sikert kívánok a felépülésedhez és ne feledd, az aktív szerhasználat vége mindig ugyanaz: börtön, intézet, halál...
2019. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim válasza:
N. A.?
2019. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:

26 igen tudom. akkor már talán a legutolsó. egy számomra fontos fontos ember egyébként is azt mondta egyszer nekem hogy - az a legnagyobb bàtorság ha önként ki merünk lépni ebből az egészből...

de azért még nem adom fel - és egyedül mindent meg fogok prõbálni...


27 narcotic anonim

2019. jan. 13. 07:06
 29/60 anonim ***** válasza:
Csak a rehab!!Itt nemcsak a cuccozasról szoktatnak le ha megtanitanak ,hohy -hogy tudj normalisan viselkedni a tarsadalomban!Megtanitanak,h viselkedj a csaladtagjaiddal,szeretteiddel!!Higggy nekem!!Csak a rehab!!!
2019. jan. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

Sajnos én oda nem mehetek.

Nekem nem az az út!!

Nehéz lenne kifejtenem hogy miért, de írtam ki egy korábbi kérdést. Szerintem ebből kiderül:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-kar..

2019. jan. 13. 07:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!