Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szervezetem kívánja a...

A szervezetem kívánja a drogot, mit tegyek? Megvagyok őrülve.

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem bírom ki ezt az állapotot,pedig már jó pár éve letettem a drogot. Még mindig függő lennék? Eddig nem kellett. De mintha most nagyon kellene.
2019. jan. 18. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
ballagj el az orvosodhoz, igen ez rossz, visszaeshetsz.
2019. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Segítséggel szoktál le?

Sokszor van, hogy az ember nem azt érzi, amit valójában kíván. Pl. ha nem iszol, egy idő után éhséget érzel, pedig valójában szomjas vagy.

Egy drogosnak is azt kell megtanulnia, már sokkal előbb, hogy a drogot kívánná, észrevenni, miben szenved hiányt - táplálékok, érzelmek, élmények...

Szerintem az elvonón ezt tanítják.

Amíg meg nem megy, enyhébb szereket adnak, amik kevésbé ártalmasak.

Nem vagy szomjas, éhes, bánatos, elégedetlen, mozgáshiányos, stb?...

Amikre vágysz, miket tudsz most megcsinálni akadály nélkül?

2019. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát elégedetlen az vagyok. Mindennel.
2019. jan. 18. 13:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy magamtól szoktam le. Sosem voltam rehabon,vagy elvonón.
2019. jan. 18. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Foglald le az agyad valamivel, pl. zenélj (keress zenéket). Akár ki is mehetsz sétálni 1-2 kört a háztömb körül, hátha kitisztul a fejed. Egyél valami édességet, egy raklapnyi csokit mindenképp :D kitartást.
2019. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami kényeztetést adj a testednek, evés, ivás, futás, mászókázás, fizess be masszázsra, korira, uszodába, lovaglásra, táncra, közben letisztul, hogy mit tudnál megtenni az elégedetlenség csökkentésére még ma.

Nyilván nem mindent, de döntéseket meg tudsz hozni annak érdekében, hogy jobb legyen holnaptól! Beszélj egy kineziológussal! Biztosan tud segíteni többfajta természetgyógyász is.

2019. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menjél orvoshoz.
2019. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!