Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha a zenébe menekülök?

Az baj ha a zenébe menekülök?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok.

Az időm nagy részében mikor valami negatív vagy akár pozitív dolog történik velem, a zenehallgatást választom.

Úgy érzem ott tudom azokat a dolgokat átélni, amit a való életben nem tudok vagy csak szeretnék. Ez pedig megnyugtat és kicsit erősebbé tesz. Minden zenei stílusra nyitott vagyok. De ez természetes reakció?



2019. febr. 23. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem mindig furanak tuntek azok, akik fuleben allandoan ott log a fulhallgato, de en nem vagyok doki, hogy megallapitsak ebbol szakorvosilag barmit. Sajat velemenyem szerint „ nem normalis“.
2019. febr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt csak otthon csinálom. Utcán soha nem lóg ki a fülemből semmi.
2019. febr. 23. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Inkább zenébe menekülj mint piába vagy bármi hasonló. Szerintem semmi baj nincs vele. Az egészségedre nem káros, és lelkileg jót tesz. Én is szinte mindig zenét hallgatok amúgy és semmi hátránya vagy következménye nincs. Szóval hajrá!
2019. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt csináltam világ életemben. Metálra szoktam elaludi egy rossz nap után. Azt képzelem, a voharos tenger közepén állok, egy sziklán, és a sötétzöld hullámok körbevesznek, szinte az égig érnek. Olyan, mintha egy üvegbúra védene engem, velem nem történhet semmi rossz.

28N

2019. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!