Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon kevés az önfegyelmem,...

Nagyon kevés az önfegyelmem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egészségesebben étkezni és jobban beosztani az időm, de amikor választanom kell, hogy mi a helyes hosszútávon, meg mihez van most inkább kedvem, az utóbbi győz, én meg pocsékul érzem magam, de újra és újra azt választom. Hogy küzdjem le? Sokszor próbáltam, és a "vegyél erőt magadon és csak mondj nemet" nem jön be...

2019. márc. 16. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl. keress olyan egészséges ételt, ami ízlik.

Ha meg azon kapod magad, hogy elvesztegettél x órát, tedd jóvá x óra valami hasznossal.

Végső soron nagyon kell akarni a változást. És hajlandónak kell lenni arra, hogy áldozatokat hozz. Anélkül nem nagyon megy.

2019. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Általában hét nap kell ahhoz hogy az ember ra tudjon szokni valamire. Szerintem hamar feladod.
2019. márc. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!