Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem használ a rivotril?

Nem használ a rivotril?

Figyelt kérdés
A pszichiáterem napi 3X 0,5 mg-ot írt fel szorongásra. Egyszerűen semmit nem érzek. Bár elméletileg nem csak a GABA receptorokra hat, hanem a szerotonin szintet is felturbózza az agyban. Emiatt szokták mondani, hogy a rivotril nem csak szorongásoldó hanem hangulatjavító is. Kipróbáltam hogy emelem az adagaot és 1 mg-ot veszek be, ez esetben annyi történik, hogy kissé elálmosodom és adott esetben le kell dőlnöm aludni egy fél órát. Ez normális, más is tapasztalt ilyet? Nem kéne "jól" éreznem magam tőle, ahelyett, hogy vagy nem történik semmi vagy nagyobb mennyiség esetén zombit csinál belőlem?

2019. ápr. 16. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem sem hat.2 hónapig voltam kórházban,semmilyen vénás/gyógyszer kombó nem használt.Aztán pszichiáter tanácsát kikérték,3x1mg rivotril,na én ettől az adagtól csúsztam,másztam,mint aki részeg,kicsit zombi lettem tőle.Aztán emelés 3x2 mg na az beütött rendesen,de utána semmi hatás,most ott tartok,hogy...inkább hagyjuk.Nincs mentális vagy egyéb problémám,más miatt szedem.Nálam fáradtság,kábultság az elején volt,most semmi hatás(túlságosan addiktív "gyógyszer").Annyi hatása van,hogy néha elfelejtem,hogy hova rakom a dolgaimat,pacek cucc ez a rivotril.Akinek nincs komoly problémája az kerülje el messziről,mert szétba***a az agyad ☠️
2019. júl. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Anno én sem tapasztaltam semmiféle hangulatjavító hatást. Ha még egyet bevettem pluszban, elálmosodtam tőle. Ez normális.
2019. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!