Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvási appnoe vagy szívritmusz...

Alvási appnoe vagy szívritmuszavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elalvás előtt, elalvás határán sokszor van olyan érzésem mintha megszűnnék, leállna a szívem és bepánikolok. Gondoltam arra, hogy ezt egy légzés kimaradás okozhatja,mert nappal ilyeneket nemigazán érzek. Szorongó típus vagyok, ma tuti nem fekszek már le, sok helyen olvastam bele lehet halni.. Egyedül alszom, még megkérdezni se tudok senkit, hogy lélegzem alvás közben. Gyerekkorom óta van orrpolipom, szájon át lélegzem javarészt de van, hogy nem is figyelek és azon kapom magam, hogy orron át lélegzek (most is amiközben irom xd), nemtudom ennek lehet-e köze? Vaagy szívritmuszavarból adódó szivkihagyás érzését érezhetem közben?


20F~



2019. jún. 18. 02:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnéztem a kategóriát, neharagudjatok. :)))
2019. jún. 18. 02:45
 2/5 A kérdező kommentje:
Habár a szorongás része passzol,már egy úttal megkérdezem..Pszichésen is előfordulhat ez?
2019. jún. 18. 02:47
 3/5 anonim ***** válasza:
ha tuti valaszt akarsz, menj el egy alvaslaborba
2019. jún. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezt érdemes megnézetni, kivizsgáltatni. Egy éjszaka az alváslaborban és kiderül. Elektródák lesznek rajtad, mindent monitoroznak.
2019. jún. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kene annyit dobni
2019. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!