Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Letegyem a gyógyszereket?

Róbert dávid kérdése:

Letegyem a gyógyszereket?

Figyelt kérdés
szóval minden hülye diagnózissal dobáloztak hebefrénia,paranoid skizofrénia. ezt mind 20 perc beszélgetés után. a mostani orvosom azt mondta nem mindenkire hatnak a gyógyszerek olyan jol,ezért inkább jobb ha lehet orvosi felügyelet mellet leteszem őket. Talán nem talál olyan betegnek engem. kamaszkoromba nem voltam hebefrén csak a rossz környezet és hogy szerintem súlyos depressziós epizódom volt. egyik ismerősömet is diagolták különböző skizofréniával mára egy gyógyszert sem szed 10 éve. az elvonási tünetek borzalmasak brutálisak mondta de megéri utána elhagyni őket. Ez mind méreg a szervezetnek,és hozzáteszem hangokat nem hallok,akkor sem hallotam csak 15 évesen ugye nem akartam elmenni pszichiáterhez elráncigáltak engem. Arra véletlen se gondoltak hogy esetleg szar a gyerekkorom és borzalmas emberek vettek körül. 28/F

2019. júl. 4. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod javasolta, akkor igen
2019. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!