Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az igaz, hogy az önvagdosás...

Az igaz, hogy az önvagdosás csökkenti a lelki fájdalmat?

Figyelt kérdés
Akik már csinálták, azoknak segített?
2019. júl. 22. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak a lelki fájdalom MELLETT testi is lesz - meg feltünöbb kivülállóknak.
2019. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem,pont a fájdalom miatt csinálják,hogy fizikailag is érezzék. És nem feltétlen azért hogy mások észrevegyék,mert akit én ismerek és ezt csinálta,az pont hogy rejtegette a nyomokat.
2019. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A testi fájdalom átveszi a fokuszodat a lelki fájdalomról a testedre


Átmenetileg működik de nem nyújt tartós megoldást, ha szenvedni akarsz olyan céllal ami tartósan erősebbé tehetsz


Akkor inkább menj el futni, nehéz rávenni magad de utána jobban érzed magad


David Goggins keress rá

2019. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem,én is most voltam kirándulni, meg kinti tevékenységek pl.kertészkedés és egyből kikapcsolja az embert, keress olyan dolgokat amik boldogabbá tesznek.
2019. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már leszoktam róla... Aki az életem értelme lett volna az már pont leszar szóval mostmár a vagdosás se segít :) Egyébként már hónapok óta kedvem sincs hozzá, max ha tényleg annyira szar a kedvem, de nem keresgélek pengét csak valami random tárgyal roncsolom a bőrt és ennyi, az is idegességembe.. Bár ha úgy vesszük egész nap az vagyok szóval.. Azér' ne csináljátok mert nem segít :D Ha lenne lehetőségem én is szívesebben választanék egy visszahúzódó mellettem kitartó lányt, dehát ilyen az élet, a trend stb már beszívódott azoknak az agyába is akik normálisabbak voltak..
2019. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem felszabadított. Fantasztikus jó kedvem lett tőle. A rossz kedv eltűnt, felszabadultam. Fantasztikus jó érzés volt. Hirtelen minden megoldódott
2019. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os előbb utóbb megunod... Az a baj ez nem old meg semmit, mert attól még nem lesz ott veled valaki aki szeret, nem lesz pénzünk a semmiből stb.. :'(
2019. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
levezeti a feszültséget, a fizikai fájdalom mindig jobban bírható, mint a lelki.
2019. júl. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit, mert egyre tobb es tobb kellett..
2019. júl. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem igaz
2019. júl. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!