Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok nőtől hallottam már, hogy...

Sok nőtől hallottam már, hogy azèrt járnak fèrfi nőgyógyászhoz, mert "Bennem ne turkáljon nő", majd hosszú kiselőadást tartanak arról, hogy az orvos csak orvos ès nem a férfit látják benne. Akkor most melyik igaz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 13:47
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

Mindenki másnak köszönöm az eddigi válaszokat!

Orvos ès szűrès párti vagyok magam is! Mindenki menjen, az másodlagos, hogy fèrfihoz vagy nőhöz!

Èn csak megérteni szerettem volna a hölgyek gondolkodásmódját!

2021. márc. 10. 18:42
 22/57 anonim ***** válasza:
55%

Én nőhöz jártam és járok, és teljesen meg vagyok elégedve. Engem nagyon is feszélyezne, ha férfi vizsgálgatna "ott". Hibába orvos. Ez mégsem olyan, mint pl. egy fül vagy egy fogsor. Ez van, nem vagyunk egyformák.

Egyébként a nyugati országokban jóval több a női nőgyógyász, mint a férfi, bár, már nálunk is kezd változni az arány. És szerintem az lenne a normális.

2021. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

22#

Nagyon szépen köszönöm az őszinte válaszod! Örülök, hogy vannak olyan nők akik èrtik mire gondoltam ès hasonlóan gondolkodnak.

Szerintem is ez lenne a normális!

2021. márc. 10. 23:05
 24/57 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindegy lenne, csak ne szarjanak le. Én inkább a korhoz kötném ezt. A sokat látott vén rókákról az a tapasztalatom, hogy futószalagon kezelnek, könyörögni kell kb. hogy rád nézzenek, lekicsinylik a problémád, több mint 2 óra várakozás után, amikor fogadnak, akkor 2 perc alatt lerendeznek. Fú, nagyon a bögyömbe vannak, de nem tudok mit csinálni csak a nyakukra járni. Kenetet is csak a fiatal doki vett, nála azt éreztem, hogy még komolyan vesz, de lehet 30-40 év után kihal belőlük az empátia... (de a nemeket tekintve nyilván nekem is a női doki lenne logikusabb, mert jobban átérzi a problémám súlyosságát, nem azt mondja, hogy nyugi, normális ha fáj a szex pl)
2021. márc. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim válasza:
75%

Ez lenne a normalis? Majd pont te mondod megy pasikent mi a normalis. Semmi baj nincs a ferfi nogyogyaszokkal sem. Majd az adott nő ezt eldönti.Jé nekem megmentette egy férfi a babám és a saját életemet. Most zavartam volna el? A legjobb kezekben voltam!! Olvastam a másik kérdésed is amit belinkeltek, biztos hogy te vagy mindket helyre egyszerre kommenteltel. Nagyon gáz vagy és férfiatlan

Semmi közöd ahhoz hogy egy nő milyen nemű nőgyógyászhoz jár. Te foglalkozz az urulógusoddak.

2021. márc. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
93%
Azèrt vannak korrekt ferfi orvosok is. Nàlam a szempontok h szakmailag kimagasló legyen, óvatos, precíz. Mindkét gyerekem fèrfi dokinál hordtam ki és szültem. maximálisan odafigyelt ránk. Eddig egy barátom(mostmár férjem) sem hisztizett emiatt.Sőt rossz tapasztalatom egy nő dokival hogy nagyon durván bánt velem, fájdalmas volt a vizsgálat. A mostani dokim pedig odafigyel, sosem okoz fàjdalmat. Ha nornális ha nem maradok a férfi dokimnál.
2021. márc. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

#25

Kèrlek állj le a zaklatásommal, most kèrlek másodszor! Köszönöm!

2021. márc. 11. 07:26
 28/57 Fruzsina86 válasza:
43%

En megertem amit mondasz nokent, ha tehetem nokhoz jarok. En sem orulok, ha a parom noi dokikhoz jar, ahol vetkozni kell.


42N

2021. márc. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 Fruzsina86 válasza:
45%

25-os


Szerintem az a gaz, hogy visszateroen ide kommentelgetsz, van mas kerdes is, ha ez nem tetszik.


Velemenyem szerint a kerdezo nem minositett teged, de te igen ot. Ugy gondolom sokkal inkabb te vagy gaz

2021. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

#29

Kedves vagy, de nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni!

Egèsz nap ide irogat, azt hiszi megmondhatja ki mit csináljon ès próbál sértegetni, meg zaklat.

2021. márc. 11. 07:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!