Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok nőtől hallottam már, hogy...

Sok nőtől hallottam már, hogy azèrt járnak fèrfi nőgyógyászhoz, mert "Bennem ne turkáljon nő", majd hosszú kiselőadást tartanak arról, hogy az orvos csak orvos ès nem a férfit látják benne. Akkor most melyik igaz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 13:47
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
62%
Életemben egyszer voltam női nőgyógyásznál, valahogy nem volt szimpi. Én mindig férfinál voltam, bár itt elég kevés is a nő. De pl. szülni nem mentem volna nőhöz. Mi van, ha elakad a gyerek? Majd egy 50 kg-s nő fogja kinyomni belőled? Hallottam olyat, hogy a női orvos áthívta a kollégát, mert fizikailag nem bírta. Inkább ezt kihagytam volna. Én nem gondolom, hogy nőként néz rám egyébként, napi 100-at lát, miért pont az enyém érdekelné?
2021. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az újj az oka. A férfiaké vastagabb... :D
2021. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező!


Lehetne egy kérdésem hozzád?


Miből gondolod, hogy a női nőgyógyász nem leszbikus, és nem kíván meg? Csak kérdezem!

2021. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
69%
Nőként soha nem mennék női nőgyógyászhoz.
2021. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
64%
Én csak nő nőgyógyászhoz szeretek menni. Egyszer voltam férfinál azzal kezdte, hogy édesanyámat nem engedte be, mondván, hogy már "nagylány" vagyok. Utána meg kioktatott, hogy miért vagyok ilyen szégyenlős elötte, amikor már szexuális életet élek és örüljek, hogy nem kismamának hív.
2021. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
69%

55:

Ott kellett volna hagyni a francba. Még a vizsgálat előtt.

2021. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy, hogy egy orvos férfi vagy nő. Nem b*szni járok a nőgyógyászhoz és a nőgyógyász sem azért van ott, hogy rajtam élvezkedjen. Akit zavar az, hogy a nőgyógyász férfi, az forduljon pszichológushoz.
2021. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!