Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok nőtől hallottam már, hogy...

Sok nőtől hallottam már, hogy azèrt járnak fèrfi nőgyógyászhoz, mert "Bennem ne turkáljon nő", majd hosszú kiselőadást tartanak arról, hogy az orvos csak orvos ès nem a férfit látják benne. Akkor most melyik igaz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 13:47
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
67%
A méhnyakrákra nem lehet örökölni a hajlamot, az a mellrák, amiről beszélsz. Nem sok nőről tudok akinek soha ne lett volna semmi baja amit jó időben észre kellene venni. Elég hozzá egy uszodai látogatás, de a semmitől is kialakulnak dolgok.
2021. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
28%

Oké, én arra hoztam példát, hogy jó génekkel és kis szerencsével meg lehet úszni. Ismétlem, közvetlen ismerősöm 16 éve nem volt. Egy-egy Canesten kúrával megoldható problémánál súlyosabb godja nem volt.

Ettől persze ki-ki azt csinál, amit akar. Én sem nagyon tudnám rávenni magam nőként, hogy elmenjek. Férfiként meg urológushoz nem megyek.

2021. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
93%
Továbbra sem értem mit keresel a nők egészsége kategóriában hiszen láthatóan az nem is érdekel téged. Legközelebb olyan témához szólj hozzá amiben kompetens vagy.
2021. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim válasza:
100%
Speciel nem hiszek a szerencsében ha az egészségem a tét. Mindenki azt kezd a saját testével amit akar. Soha nem szólnék bele ki, mikor megy vizsgálatra.
2021. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
21%

43

1. Ez a téma nem ebben a kategóriában kezdődött.

2. Szabadon hozzá lehet szólni bármihez.

3. Véleményszabadság van.

4. Vagyok annyira kompetens, mint az átlag nő.

2021. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
69%
Életemben 4x túrt bennem női nőgyógyász. A jó isten mentsen meg tőlük 🤦‍♀️😬
2021. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mindkét nem megfelel, de a férfi nőgyógyászok megértőbbek. A nők (sokaknak nincs türelmük, vagy nem fáj nekik a menstruáció és lekezelő mindenkivel akinek igen, és azt hiszi csak rinyálni jönnek) sokszor durvák, fizikailag és modorban is. 3 férdi nőgyógyászból mind kedves volt és végighallgatott, pedig bent voltam majd fél órát. A rákszűrés pedig évente ajánlott, reflektálva az egyik ostoba hozzászólóra aki azt állította hogy ismerőse 16 éve nem volt. Az az ő dolga. Majd ha szarul lesz, nem tudják gyógyítani mert nem vették észre időben a problémát.
2021. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
78%

Akkor hagy írjak a másik oldalról is egy választ.

Nem orvos vagyok, hanem asszisztens. Aki járt már valaha nőgyógyásznál, az tudja, hogy gyakran kell asszisztálnunk, tehát mi, asszisztensek is látunk naponta x db nemiszervet. Sőt, van hogy hozzá is kell érnünk.

SOHA nem néztem szexuálisan a nemiszerveket, és amikor besétál egy nő, még véletlenül sem érzek semmilyen szexuális vonzalmat! (biszexuális vagyok) Még ha egy gyönyörű, pont az esetem nő sétál is be, ő páciens, TILOS bármilyen csírája is a vonzalomnak! Egy értelmes felnőtt ember ezt felfogja..


Kérdező, jó lenne ha végre felfognád, hogy egy orvosi szűrővizsgálatnak SEMMI KÖZE a szexuális vágyhoz, sem páciens, sem egészségügyi személyzet szempontjából!!!

2021. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak elmélet,ez nem igaz.Néha a szüléskor az anyukák jobban megbiznak,a fogadott szülésznpben,mint a férfiszülészorvosba.nőgyogyászban több a férfi,mint a nő
2021. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
22%
En a ferfi nogyogyaszban egy feher kopenyt latok, a noben egy picsat. En igy mukodom.
2021. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!