Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok nőtől hallottam már, hogy...

Sok nőtől hallottam már, hogy azèrt járnak fèrfi nőgyógyászhoz, mert "Bennem ne turkáljon nő", majd hosszú kiselőadást tartanak arról, hogy az orvos csak orvos ès nem a férfit látják benne. Akkor most melyik igaz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 13:47
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

Ez a "férfi nőgyógyász gyengédebb" dolog egy baromság. Nem tudom honnan indult, én voltam már több dokinál is életemben és a kedvencem egy nő volt nekem is. Amúgy ti tényleg azt hiszitek, hogy amikor egy férfi dokihoz bemegy egy jó nő vagy egy nő, aki neki tetszik, azt csakis és kizárólag orvosi szemmel vizsgálja meg? Gondolkozzatok már..csak egy picit. Vagy egy férfi, aki soha életében nem volt terhes, nem szült, hogy lehetne annyira empatikus, mint egy olyan nő, aki ezen átesett. Mert elképzelni mindent el lehet, ahogy én is elképzelem, hogy milyen a szülés, de át kell élni, hogy tudjam is. Ezzel nem azt mondom, hogy egy szült doktornő feltétlenül jó orvos is, de a férfi nőgyógyászok szerintem durván túlértékeltek a társadalomban.


A fenti üzenetet egy hölgy írta, hasonló tèmában. Èn örülök, hogy ahányan vagyunk annyian látjuk másként a dolgokat, mert szinesítjük ezzel egymás látásmódját! A lènyeg, hogy az erőszakos, hangos kisebbség ne tudja elvenni a kedvünket a véleményalkotástól ès tiszteljük egymást!

2021. márc. 11. 08:35
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Bizom az orvosomban, férfi csak hozzá járok. A fő kérdésedre nem tudok mit válaszolni, nem nézek másképp a dokimracsak gyógyítson meg.
2021. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

#32

Èrtem, köszönöm a válaszodat!

2021. márc. 11. 08:43
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kitételem, hogy milyen nemű legyrn. Mindig váltogatom a nőgyógyászokat, egyik se ébresztett bennem bizalmat eddig.
2021. márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
20%

34

Akkor miért próbálkozol kitartóan? Hagyd a csudába (ha nincs komoly bajod).

2021. márc. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
91%
35 most sajnos jó nagy hülyeséget mondtál, de gondolom férfi vagy, úgyhogy meg van bocsájtva
2021. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
19%

36

Igen, férfi vagyok, de fenntartom a kérdést. a nőgyógyászat pont az a hely, ahová be nem tenném a lábamat. Na, jó, aki gyereket vállal, annak muszáj, de amúgy kihagyható.

2021. márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy nem tennéd be a lábad, eleve be se tehetnéd.


Kedves férfi társunk soha nem hallott még a méhnyakrákról amit elsősorban a hpv vírus okoz. A férfiak jelentős része pedig hordozó. Aki él nemi életet annak ajánlott (nem kötelező) évente szűrésre járni.

2021. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
9%

38

Úgy értettem, hogy nőként be nem tenném a lában, természetesen. Igen, ajánlott a szűrés, de nem évente (ez csak a magánorvosok vesszőparipája) hanem 3 évente. Azzal sem mész semmire: hiába jársz, ha örökölted a hajlamot, nem sokat ér. Ha pedig nem vagy veszélyeztetett, simán kihagyhatod. Közvetlen ismerősöm 16 éve nem volt. Semmi baja.

2021. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
93%
Az előbb még azt írtad kihagyható most már 3 évente javasolt. Maradjunk annyiban egy férfi aztán ebbe ne üsse bele az orrát. Engem sem érdekel elmész-e urulógushoz vagy lesz*rod az egészséged.
2021. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!