Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok nőtől hallottam már, hogy...

Sok nőtől hallottam már, hogy azèrt járnak fèrfi nőgyógyászhoz, mert "Bennem ne turkáljon nő", majd hosszú kiselőadást tartanak arról, hogy az orvos csak orvos ès nem a férfit látják benne. Akkor most melyik igaz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 13:47
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy amúgy melyik kategória? Szerintem ott is jó volt.
2021. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:

#11

Egyetèrtünk, pont a szexuális felhang miatt került abba a tèmakörbe, nem egészsègügyi a kérdès

2021. márc. 10. 14:59
 13/57 anonim ***** válasza:
62%
Semmiféle szexuális felhang nincs a témában. Sőt egyenesen szorgalmazni kellene hogy rendszeresen járjanak szűrésre.
2021. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
32%

13

Nem lehet elvonatkoztatni. Egy egészséges férfi orvos tud különbséget tenni nő és nő között. Nem fogja érzékeltetni (jó esetben) mert annál intelligensebb, de attól ez még tény.

Az sem igaz, (amit még gyakran lehet olvasni a témában) hogy "darab - darab". Ha így lenne, akkor a nőgyógyász a saját anyját vagy lányát is kezelné, de ez a legritkább esetben van így. Ajánl egy jó kollégát, de ennél nem több.

Szóval, szerintem sem mindegy, egyszerűen ez a terület olyan, hogy nagyon nem mindegy.

Teljesen megértem, ha valaki nem jár nőgyógyászhoz vagy urológushoz.

2021. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
89%

Melyik igaz? Az az igazság hogy mindenki máshogy éli meg, ennyi.

Férfi nőgyógyásszal addig ninvs bajom amig nem akarja megmondani hogy szerinte mi fájhat mi nem..csak jobban tudom. Az egyetlen női nőgyógyász meg akinel jártam pont tuskó volt, de ebbol messze nem lehet leszűrni semmit. Megértem hogy van akinek ez valakinek az nem jön be. Ez mégse olyan mint a fogorvos vagy szemesz h mindegy..

2021. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
67%
Én nem értem meg, hogy valaki azért nem megy urológushoz vagy nőgyógyászhoz mert fél a dokitól, hogy majd megkívánja. Mert nincs ilyen. Én sem kívánok meg senkit, attól mert simogatom meg fogdosom a testrészeit másoknak. Tetoválóként eszembe se jut semmi szexuális gondolat még akkor sem mikor a fenékre vagy a szeméremdombra tetoválok. Ha valaki ezt nem tudja felfogni, az azért van mert nem jártas a témában, nem az a munkája és mégis itt ossza az észt. Egy fodrász nem fog megkívánni, mert a hajadat fogdossa, fésüli, simogatja. Egy kozmetikus is ilyen. Hülyeséget beszéltek. Azért lett átrakva a kérdés ide, mert semmi köze a szexhez egy rákszűrésnek vagy kenetvételnek. Ha valakinek fájdalmai vannak és majd meg döglik, az igenis menjen kivizsgáltatni magát, ne sz@rjon az orvosoktól, hogy jaj, majd látja őt, biztos megkívánja... Ezer ilyet látott, ha kell megvizsgálja a lányát is. Maximum azért nem jön össze, mert a lány nem akarja, hogy az anyja/apja vizsgálja. Plusz, ez olyan, mint az orvosoknál; rokont/hozzátartozót nem műthet, ez egy szabály. Mégha képes is lenne rá vagy semmi megkülönböztetés nem lenne a műtétek között. Csak hogy képben legyetek néhányan.
2021. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
65%

Akkor egy meleg proktológusnak se lehet könnyű...


Továbbra is úgy gondolom nőként nem érdekel hogy mit gondol a férfi orvos rólam. Gyógyítson meg, kész. Legyen nőgyógyász, legyen más orvos , sosem a nemét nézem az orvosnak hanem a szakértelmét. Semmiféle szexualitást nem látok az orvos-páciens kapcsolatban.

2021. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
89%
17, en is igy gondolom de elfogadom ha másnak kellemetlen egy férfi vagy epp a női nőgyógyász. De nem ertem minek kell a kérdezőnek a gykn értetlenkedni ha egszer nem mindenki egyforma.
2021. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez is a te kérdésed, 1 az írásmód, az ékezetek...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ideje felfognod hogy egy nő nem szexuális okokból jár az orvosához.

2021. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

#19

Nem talált.., de továbbra sem a kèrdèsre válaszolsz. Nem èrtem miért kell kötekedni folyamtosan anonim módon..

Ha nem tetszik egy kèrdés ne irogass rá folyton ès ne zaklass!


További szép napot!

2021. márc. 10. 17:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!