Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap lehet vízmérgezést...

Tegnap lehet vízmérgezést kaptam? Ilyen tüneteim vannak, többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap otthon megittam 0,5 liter üdítőitalt. Elmentem szórakozásra, ott megittam fél óra alatt 0,5 liter kólát, és 2 óra után még egy 0,5 liter kólát.


Tüneteim a következők: szemeimnél fájnak, a homlokomnál, hátul fáj. Tegnap gyengeség jött rám este, szédülés. Nagyon félek. :( kérlek segítsetek rajtam! Mi történik velem? :(


2019. júl. 28. 09:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10:30: Örülök, hogy lehúzok 1,5 - 2 litert.
2019. júl. 28. 10:31
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
Muszáj a 3liter mert ha csakmilyen lörtyöt nyomsz esélyes a vesehomok jobb esetben
2019. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hozza rendbe, de legalább már nem mérgezed magad tovább káros anyagokkal! A kóla tele van cukorral és koffeinnel. Egyéb cukros üdítő sem ajánlatos. Az ásványvíz ezeknél sokkal egészségesebb! De ha jó minőségű nálatok a csapvíz, ihatsz azt is. Az sem gyógyszer, de hát kóla helyett biztos jobb!
2019. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező!

Minden bántó szándék nélkül írom, hogy sokkal nagyobb baj van veled,mint egy este folyamán 2 kóla.

A szüleidnek nem tűnik fel a mentális állapotod?

Nem tudom milyen értelmi szinten vannak, de feltételezem a háziorvos értelmesebb, beszélgess vele a hipochondriádról, a halálfélelmedről, az aggodalmaidról és kérj beutalót a pszichológiára!

Én személy szerint nagyon sajnállak, baromi rossz lehet neked!

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__nemzetek-etele..

2019. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem csúszott le némi alkohol is azon a szórakozóhelyen? Koffeinnel együtt igen ütős tud lenni.
2019. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
11:50 Nem iszok alkoholt.
2019. júl. 28. 12:10
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lenne bajod másfél liter folyadéktól? Gondolkozz már logikusan... És ez már a sokadik ilyen kérdésed. Szerinted más emberek soha nem isznak???
2019. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!