Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet tenni, ha az egészsé...

Mit lehet tenni, ha az egészséges ételekkel nem tudok dolgozni?

Figyelt kérdés
Nagyon szuper étrendet próbáltam ki, ami lehet, hogy egészséges, de nincs erőm vele dolgozni. Nagyon jól elvagyok, de az agyam nem pörög tőle, annyira, mint kellene. Testileg jó és elég, de nekem szellemileg ennél jóval nagyobb lendülettel kellene pörögnöm.
2019. aug. 16. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen étrendről beszélünk?
2019. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod hogy egészséges? Ha szellemileg nem tudsz vele lenni, nem tudsz dolgozni, akkor ez nem egészséges. (azt tippelem hogy szénhidrátban nagyon szegény étrend lehet egyébként, igaz?)
2019. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Térj vissza a változatos, vegyes étkezésre, azt edd, amit a szervezeted kíván.
2019. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
11:47 : Állítólag egészséges, el is lehet vele lenni egy napig, mert olyan teltnek érzem magam, hogy legszívesebben 2 napig nem ennék. Ellenben én szellemi munkát végzek, de az agyam egyáltalán nem működik ettől. Zéró jó ötletem van tőle.
2019. aug. 16. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, az hogy állítólag egészséges az nem volt valami egzakt válasz, minden őrült diétára is rámondja valaki hogy az egészséges. Ha nem tudsz vele dolgozni akkor neked ez használhatatlan. Pl én kevés szénhidráttal nem tudok.
2019. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!