Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges ez az életmód?

Egészséges ez az életmód?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm nem eszik húst már nagyon rég óta, altalaban ezeket fogyasztja egy nap: reggelire zabkásavagy joghurt gyumolccsel es magvakkal, ebedre teszta zoldseggel sajttal vagy szendvics sajtkremmel sok zoldseggel, vacsorara csak gyumolcs de hatalmas tálat kepzeljetek el :D Azert kerdezem hogy egeszseges-e ez igy, mert ugy dontottem áttérnék erre az életmódra. Sajnos hus feleket egy ideje nem eszek, eddig is csak csirkemellet ettem de mostmar azt sem birom megenni mert egyszeruen mintha undorodnek tole.

2019. júl. 28. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyümölcsökben rengeteg cukor van. Bár egészségesek, de nem így. Pont este nem kéne gyűmölcsöket ennie.
2019. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ezzel az esti gyumolccsel voltak bajaim.. Mikor kerdeztem hogy “Hogy vagy ilyen vekony?” Elmondta hogy ezeket eszi. Rákerdeztem hogy este miert eszik gyumolcsoket, azt allitotta az nem hizlal mivel keves bennuk a kaloria es o egy nap vacsorara hatalmas tal gyumolcsot eszik.
2019. júl. 28. 18:57
 3/6 tgt ***** válasza:
100%
Szerintem egészséges. Gyümölcsöt kell enni bőséggel. Nem gyümölcstől szoktak hízni az emberek. Az pedig, hogy önàlló étkezésként eszi, kifejezetten jó.
2019. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem edd a gyümiket inkább reggelire, estére pedig a joghurot, esetleg túrót magvakkal.
2019. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
volt hogy reggelire gyumolcsot ettem es nagyon felment a savam tőle, fajt a gyomrom
2019. júl. 29. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor zabkása jó sok gyümivel. A zab szerintem megakadályozza, hogy túl sok sav termelődjön(nálam bevált),és estére meg akkor joghurt magokkal, esetleg mellé Abonett vagy valami, amit rendesen lehet rágni.
2019. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!