Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak 3-4 kg-ot?...

Hogyan fogyjak 3-4 kg-ot? (többi lent)

Figyelt kérdés
168 cm/46,8 kg-os lány vagyok. A combjaim vastagok, a fenekem nagy. Genetikailag anyától örököltem… Ezzel lehet valamit kezdeni? Milyen edzést csináljak? Vacsorázni nem szoktam. Ritka az ha vacsorázok, akkor is csak zöldséget, van amikor rendeset. Edzeni ezeket edzem: Lovagolok 2hetente 1-szer, hetente 1-szer aerobikozok, 1-2 hónapja abba hagytam a futást, de ősszel újra menni fogok, és akkor is 10-13 km-eket futottam, most is annyit akarok majd, és tavasszal hagytam abba a 30 napos fitneszkihívást amit egyedül csináltam otthon, volt amikor nagyon keményen, volt amikor csak hébe-hóba  . Szerintetek hogyan fogyjak 3-4 kg-ot? (azért szeretnék fogyni mert zavar hogy a nálam 2 évvel idősebb nővérem ugyanannyi kg mint én… és a szüleim is állandóan ezzel csesztetnek hogy vastagabb a combom mint a nővéremé… és nagyon zavar és volt h sírtam is emiatt, nyilván nem előttük) köszönöm aki segít! kérlek mihamarabb válaszoljatok! Miket kéne edzenem? Hogyan kéne táplálkoznom? Hogy fogyjak 3-4 kg-ot mondjuk 1-2-3 hónap alatt?

2019. aug. 27. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Egy pszichológustól kérdezd. És vidd magaddal a nővéredet is. Az se baj, ha a háziorvoshoz fordultok.
2019. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Nem létezik, hogy vastag a combod, leírásod alapján teljesen rossz irányban értékeled magad. Súlyosan alultáplált vagy, ami később rengeteg gondot fog okozni neked. Ha lefogysz három kilót, akkor az sem lesz elég, megint fogyni akarsz és ez addig fog menni, amíg nem lesz annyira vészesen alacsony a testsúlyod, hogy kénytelen leszel kórházba menni.
2019. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!