Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tovább? SOS

Hogyan tovább? SOS

Figyelt kérdés

Hamarosan év vége.. Büszke vagyok magamra, hogy március óta, normál egészséges tempóban 7 kg-t fogytam. De év végére. Decemberig kerek 80 kg szeretnék lenni. Kevés idő. Hogy lehetne eléri.

Jelenleg : szeptember 28, 85 kg..


22 férfi


Köszönöm



2019. szept. 28. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2019. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos elég alacsony :/ kb 166-167 cm
2019. szept. 28. 16:03
 3/5 A kérdező kommentje:
És tudom, hogy utána sincs megállás. Csak most ez egy évvégi cél :)
2019. szept. 28. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán megoldható!

Megeszel 1900 kcal/nap

pld.

reggeli: szendvics 2 teljes kiőrlésű zsemle vajjal, 1-1 szelet sonka, sajt, paradicsom

ebéd: tavaszi rizses hús, káposzta saláta

vacsi: 2 tojásból rántotta, hagymával, 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér

Ez csak egy minta, úgy raktam össze, hogy férfiember is jóllakjon, és lásd, hogy nem kell éhezned. Ennyit úgy is megehetsz, hogy nem csinálsz semmit, csak a szokásos rutinodat.

Ez 12.31-ig 37 dkg fogyás/hét a 80 kg-ig.

Azért jó lenne hetente legalább 3-4x mozogni, 1/2 óra futás, vagy biciklizés is több mint 300 kcal elégetésével jár, minél többet mozogsz, annál többet ehetsz.

2019. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. szept. 29. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!