Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom? Ez igy nem...

Mi lehet a bajom? Ez igy nem mehet tovabb

Figyelt kérdés

Regota dietan vagyok. 162cm magas, 46-47kg kozott ingazik a sulyom.

Az elmult heten nagyon sokat ettem, fel is jott egy kilo, le szeretnem adni.. A het elejen probaltam, de megis sokat ettem mert egyszeruen nem birtam megallni. Rengeteg csokit es edesseget. Rettenetesen buntudatom volt miatta, ezert meg akartam magam hanytatni, de egyszercsak vért koptem es megijedtem ezert abba hagytam. Edzeni kezdtem el mivel a hanytatas nem sikerult, 3 es fel orat edzettem folyamatosan.. Szerintetek ez normalis? Anya nagyon aggodik miattam es az egeszsegem miatt. Tulhajszolom magam szerinte, az edzessel meg ilyenek..



2019. febr. 19. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Bulimia [link]
2019. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Flagstaff ***** válasza:
Anyádnak igaza van. Ha aggódik, biztosan szívesen segít is! Keressetek fel egy szakembert, mert ez sajnos tényleg betegség. (Ha még iskolás vagy, az iskolapszichológus is segíthet esetleg.)
2019. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en ugy gondolom hogyha beszelnek valakivel, csak nagyobb feneket keritenenk a dolognak. azt sem erzem hogy anorexias lennek mert sovany nem vagyok, csak enyhén. bulemias sem vagyok, hiszem nem hanytattam meg meg magam, csak probaltam..
2019. febr. 20. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem normális, hogy egy viszonylag alacsony testsúlyból próbálsz fogyni. Amikor az első mondatodat olvastam, azt hittem, az a gondod, hogy nem tudsz hízni. Ne tedd tönkre az egészséged.
2019. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Flagstaff ***** válasza:
És az miért baj, ha nagy feneket kerítesz a dolognak? Tessék tisztelni a testedet, nohát. Keríts minden aggodalmadnak akkora feneket, mint egy ház, azért van ott az orvos, hogy megnyugtasson vagy meggyógyítson. Mondd el neki, amit ide leírtál, kérdezd meg, hogy ez rendjén van-e. Ha azt mondja, hogy igen, akkor hurrá. Ha viszont nem, akkor tud segíteni. Mindenkinek vannak problémái, amiatt ne szégyenkezz! Senki nem szuperhős, max nem ismeri fel a saját problémáit. Az meg inkább szánalmas, mint valaki, aki felismeri és megoldja. (Remélem, érthetően fogalmaztam, bocs, csak megy közben a tévé a háttérben. )
2019. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!