Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 ev alatt sok a 20 kilo...

2 ev alatt sok a 20 kilo hizas? 17/L

Figyelt kérdés

Tavalyelott 50 kg voltam, most mar 70 kg. 165 cm vagyok. Nem tudom behuzni a hasam. 2 hatalmas hashurka van a derekam korul, es meg 2 kisebb hashurka.

Kisebb mozgas utan lihegek, fujtatok.

Hatalmasan domborodik kifele, nagyon puha, kerek has.



2019. nov. 20. 00:42
 1/8 A kérdező kommentje:

Utobbi idoben nagyon megnott az etvagyam, es amit kivantam, mindent megettem. Mindig

az etkezesen jar az eszem. Imadok enni, uj izeket kiprobalni. Ez baj?

Nagyobb etkezes utan, mindig a duplaja lesz a hasam.

2019. nov. 20. 00:49
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

165 cm-hez én nem találom soknak a 70 kg-t. 50 kg eléggé sovány, 60 kg olyan átlagos, de 70 se sok.

Többet kéne olyan kicsi mozgásokat beiktatni, nem lihegnél annyira. ;)

2019. nov. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Tehát már 17 évesen tehénke vagy.


Két dolgot kell csinálni, első körben orvoshoz kell menni és nézetni kell egy TSH-t (hogy nincs-e pajzsmirigy alulműködésed. Ha nincs, akkor pedig normális étrendre kell áttérni és sokat kell mozogni. Ha így folytatod 35-40 éves korodra már bőven cukorbeteg leszel.

2019. nov. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Szép dolog letehénkézni egy kis túlsúly miatt egy 17 évest... Grat.
2019. nov. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4. Bizony. De azért jobban fel kellett pontozni, mint az előző hozzászólót. Legalább neked 100%-at adtak.
2019. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most nem sok a 70 kg, de ha így folytatod még tovább fogsz hízni, 20 éves korodra bőven 100 kilő felett leszel, na az aztán sok lesz. Jobb lenne ezt megelőzni, mert onnan nagyon nehéz lesz lefogyni. A pajzsmirigyedet meg tényleg nézesd meg, bár nálad inkább a túlzásba vitt evés a hízás oka. Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van, de én csak +5 kilót szedtem fel, mire kiderült, de így is változtattam az étrendemen, hogy ne hízzak tovább.
2019. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 165-höz nagyon sok a 70. Ami ráadásul jövőre 80 lesz.
2019. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
100%

Minden bántás nélkül egyetértek az előttem szólókkal. Most még "csak" 70 kg vagy. Aztán, ha így folytatod, akkor ott találod magad, hogy három számjegyűt mutat a mérleg. Tudom, mert én is így jártam, bár én sosem voltam vékony (szintén 165 cm magas vagyok). Köszönhetően az anyám nyújtotta lelki terrornak, 16 évesen egy év alatt 15 kilót szedtem fel. Nekem fel sem tűnt, de a mai napig emlékszem, hogy az évente aktuális iskolai orvosi vizsgálaton ezt felrótták nekem. 17-18 évesen voltam 70-75 kg, 23 évesen már 100 felett voltam. 24 évesen 105 kg volt a maximumom. Most, 5 évvel később még mindig vannak gondjaim, de legalább már 25 kilóval könnyebb vagyok (volt ez 35 is...). Szerintem amíg lelkileg nem teszem rendbe magam, addig mindig ezt fogom játszani, de látod, így is 5 éve harcolok ellene több-kevesebb sikerrel.

Azt javaslom neked, hogy még moat változtass, amíg nem késő. Még fiatal vagy, még nem elhízott kategóriás vagy. Mozogj többet, használd ki a tesiórákat edzésre, ne csak mismásolj. Nem baj, ha szeretsz enni, szereted az ízeket, de igyekezz ezekből kevesebbet bevinni (egyébként ezzel kapcsolatban is értelek, én is meg tudok enni mondjuk egy zacskó bundás mogyorót csak azért, mert a FŰSZER íze tetszik rajta - ennyi erővel lenyalogathatnám a fűszert is :) ). Egyél lassabban, úgy hamarabb jelezni tud az agyad, hogy jól vagy lakva. A zöldségköretek kevés kalóriát tartalmaznak, sokat lehet belőlük enni, és mivel sokat eszel, laktatnak is.

2019. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!