Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá a párom a...

Hogyan vegyem rá a párom a fogyásra?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 éve vagyunk együtt ez alatt az idő alatt kB 30 kilót szedett fel. 178 cm és kB 110 kiló. Nem tudom hogyan vegyem rá mert amint feljön ez a téma támad hogy már nem szeretem.
2019. nov. 22. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Ha igen akkor kezdetben a diétás kaja is megteszi. Azért kell ehhez nőnek lenni mert akkor gondolom te főzől.

Ha nem te főzől akkor mondd el neki a következményeket.

2019. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, ha ő nem akarja. Együtt laktok? Ki főz, ki vásárol otthonra kaját?
2019. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
A férfiak 95% büszke rá, hogy egy nagy darab disznó. Szerintük a min 100 kg a normális.
2019. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő 2 éven át csak zabált, te 2 éven át szó nélkül nézted? Mi lesz még 2 év múlva? Én előbb reagáltam volna erre a problémára. Vidd el sportolni!
2019. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ő jól érzi-e így magát. Nem fél attól, hogy a következő 2 évben felszed magára még 30 kilót? Jobban oda kellene figyelnie a táplálkozására, ebben megpróbálhatsz segíteni neki. Te se egyél előtte olyan dolgokat, amiket neki nem kellene, vásároljatok be otthonra egészségesebb kajákat, amiket ő is szívesen megeszik. Esetleg, ha tudtok, vegyetek egy futópadot vagy szobabiciklit, vagy menjetek el együtt sportolni. Ha ő a pasi, ne igyon sört.
2019. nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt neki magànak kell akarni, szóval sehogy. Valahol igaza van. Meghízott, de nagyon az jön le, hogy te tipikusan az a fajta vagy, aki a külsejét nézi, pedig nem ez a gond, HA őszintén szeretsz valakit.

Aki szeret, kilóktól függetlenül szereti , elfogadja a pàrjàt.

Hiàba csesztetnéd fogyàssal, ha ő nem akarja, elutasítja az egészet, nem tart ott fejben, hason is csúszhatsz, akkor se fog lefogyni, a kapcsolatotokat pedig megmérgezed.

Majd ő ràjön idővel, hogy az elhízàs nem jàték. ( Vagy nem, de ez az ő dolga)


Megosztottad vele a problémàt, ismered az àlláspontjàt. Ha elfogadod, hogy ez az ő döntése és szereted, tarts ki mellette , hàtha megjön az esze. Ha nem tetszik a helyzet, lépj ki a kapcsolatból.


Az én férjem is meghízott mióta együtt vagyunk, 36 kilót. 126 kg volt. Szeretem és mellette vagyok, nem mondtam neki semmit, mert erre az elhatàrozàsra neki kellett eljutnia. Elkezdte rosszul érezni magàt, mert egyre nagyobb és nagyobb nadràg kellett, fàradékonyabb lett stb... ilyenek. Végül mérlegre àllt 9 év utàn, és magàtól ràébredt, hogy ez egészségtelen és belevàgott. Màr -15 kgnàl jàr, és nagyon elszànt.

2019. nov. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, ne is szóljunk semmit, aztán nézzünk némán, ahogy tönkremegy, esetleg bízzunk benne, hogy 150 kilónál magától észbekap. Vagy legalább 200-nál. Ha meg nem, hát nem, mit számít egy kis poci.
2019. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem is az első 1-2 évben hízott meg, kb. akkora, mint a kérdezőé. Szerencsére itt megállt a súlya, évek óta se fel, se le. Engem is zavar, főleg az egészsége miatt aggódok. Mondtam is neki párszor, de őt nem érdekli a súlya, nem zavarja a pocakja, legalábbis ezt mondja. A legnagyobb gond, hogy a sörről nem tud lemondani, és nem szeret mozogni, ülő munkát végez. Nem tudok mit tenni azon kívül, hogy itthon igyekszem megfelelő ételeket adni neki. Neki kellene akarnia, én nem szeretném állandóan ezzel piszkálni.
2019. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!