Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan vegyem rá...

Szerintetek hogyan vegyem rá a páromat a fogyásra?

Figyelt kérdés
140kg, és mozogni abszolút nem mozog, próbálkoztam az étkezéssel, de inkább hisztizik. Ö nem eszi meg a teljes kiörlésü kenyeret stb..., ö nem nyúl nem eszik zöldséget. már lassan a sex is kiszorul az életünkböl. aggódom az egészsége miatt....
2012. jún. 17. 04:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy nem fog menni. Vagy egyszer benne lesz ilyen elhatarozas, vagy valami trauma fogja erni, valami komoly betegseg, stb, es raszanja magat, vagy nem fog lefogyni. Mert azert 140-rol nekiallni komolyan lefogyni, az kb 1 ev, vagy tobb, es lelkileg az embernek ilyen idotavra tervezni nehez, raadasul a fogyokura csupa szenvedes.
2012. jún. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hali


Én 120vagyok és tudom ,hogy fogyni kellene ,de sajnos nagyon drága ah életmód váltás.

Pedig 100÷ hogy segítene finnországban 1 honap alatt 10kg lement mert zölddéges ételek meg jó kenyeret ettem.


Szóval amit mondani akarok, sherintem együtt kellene mozogjatok. Mondjuk az elején séta majd egyre gyorsabb séta. Kdővel nagyobb távot is választhatsz végül,ha elindul lefele a súly akkor kocoghattok is. Neked sem árt a levegő és a mozgás.

Így pedig esszerűbb lenne neki mert könnyebben elindul kocogni veled ,nah meg férfi becsületét meg kell őrizze előtted így néha pihenjetek picit.

Javaslom még próbálj főzelékeket csinálni amihez nem eszik húst meg kenyeret.


Kitartás! Valami megoldás létezik.

2012. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én se enném meg a zöldségeket jól se laknék vele, mégis lefogytam 25 kilót úgy hogy ugyanazokat ettem mint előtte kivéve a cukros dolgokat


ne egy 70 kilós embernek tervezett diétával akard lefogyasztani, kicsivel csökkentsd csak a kajáját és lefekvés előtt 3 órával már ne egyen, és 40 perc séta elég kezdésnek

2012. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Én 120vagyok és tudom ,hogy fogyni kellene ,de sajnos nagyon drága ah életmód váltás."


Ez mitosz, nem igaz.

2012. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

bár gondolom férfirol van itt szo... de van 1 ismerösöm. ö is fiu és azt mondta hogy ö amikor azt akarja hogy a barátnöje fogyjon, észrevehetö merevedést produkál egy (pl a tévében látott) nála vékonyabb nöre. azonnal veszik a lapot és állnak is neki a fogyokurának :D

tudom proli modszer. nem akarlak biztatni h hasonlot csinalj csak eszembejutott :D

2012. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ez a téma engem is érint. Az én párom is vagy 120 kg, tudja, hogy fogyni kellene, lejár gyúrni is, nem eszik diétásan és ráadásul egy csomó édességet meg chipset eszik, gyümölcsöt, zöldséget soha és nem tudom mit kellene tenni. Talán nem főzni neki rendes kaját.
2012. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
140kg-s ember nem tornzhat, hisz szivrohamot kaphat...de lassú séta vagy úszás szerintem beleférhet..amugy meg ha te fozol a párodra, akkor probalj meg olyan kajakat fozni, amiket szeret, de dietasan elkészíteni és kisebb adagban tálalni..vagy mondd meg neki szemtol szembe, hogy meddig akar még veled élni, mert ilyen sulyfeleslegnél már nem sokáig lesz a párod, hamarabb a temetobe végzi, ha ez sem hat rá, akkor felesleges probalkozni, egoista és a kenyelem érdekli nem pedig te és plane nem az egészsége..
2012. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!