Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rám magam a...

Hogyan vegyem rám magam a fogyásra?

Figyelt kérdés
Nem érzem,hogy én vékony tudnék lenni. Hiányik az elhatározás. Kérlek segítsetek!!!
2013. nov. 10. 18:54
 1/3 gyümi14 válasza:
Minél súlyosabb vagy , annál könnyebb. Gondolj bele abba, hogy minden mennyivel könnyebb úgy. Felmenni egy lépcsőn, vagy futni egy gyerek után, vagy egyet táncolni, és jól érezni magad. Én már egyszer lefogytam és eszméletlenül megváltozott az életem. Mindenki dícsért, jól éreztem magam a bőrőmben, és a legjobb az volt, hogy bebizonyítottam, hogy csakazértis le tudtam fogyni.Amíg nem tapasztalod meg, nem tudhatod, hogy mekkora különbség van a két élet között, de kívánom, hogy tapasztald meg te is.:) Esetleg mondhatnál egy életkort, mert attól függ, hogy mi számít nagy célnak meg álomnak.;)
2013. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok 10kg súlyfelesleggel
2013. nov. 10. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Senki nem tud rávenni a fogyásra, ha te nem akarod.
2013. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!