Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nagyon idegesí...

Mit tegyek? Már nagyon idegesít! Hogy vegyem magam rá a fogyásra?

Figyelt kérdés

szóval 12 éves lány vagyok 166 cm és 90 kg

tudom tudom!!nagyon sok le kéne fogynod de nagyon gyorsan...

blablabla.. légyszi ne irjátok azokat! :/ mert én is jól tudom :/

szóval nagyon le szeretnék már fogyni mert nagyon idegesít a súlyom!! de az utóbbi évbe egy picit ellustultam :D

és szoktam naponta biciklizni és kutyátsétáltatni..

de leirnátok nekem h mit csináljak? tornázzak? egyek?-.......


2011. aug. 9. 19:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
lécci ne irjátok amit irtam!! mert tudom sok vagyok de le akarok fogyni.. sajnos sok kiló vok XD -.-"
2011. aug. 9. 19:44
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mitől vagy 90 kg? Ha az evés miatt akkor egyél kevesebbet, mindig ugyan abban az időben egyél, többször kevesebbet!!! Igyál sok vizet és mozogj! Menj ki játszani, vagy bicajozni, többet!
2011. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Kevesebb kenyér ,édesség biciklizz többet.
2011. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Sikerülni fog !
2011. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha csak le akarsz fogyni,ahhoz nem muszáj sportolni sem,elég ha csak kevesebbet eszel
2011. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvosodhoz, majd ő megmondja.

Ez jelentős túlsúly, ki kell kérni a tanácsát, főleg mert fiatalka is vagy.

2011. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Doki, alapos kivizsgálás, és szintén a dokitól részletes tanácskérés kajaügyben, ha betegség áll a háttérben, akkor a felírt gyógyszer rendes szedése a diéta és sport MELLETT.

2. Édességek, cukor, üdítők teljes körű kiiktatása, kenyérfélék radikális csökkentése és teljes kiőrlésűre cserélése.

3. Miután ez megvolt, és hiteles forrásokból tájékozódtál, hogy hogyan és mit kellene enned, a legfontosabb: a családoddal ezt az egészet megbeszélni, közösen étrendet tervezni. Nekik is sokban változtatni kell, mivel valószínűleg igen nagyban hozzájárultak ahhoz, hogy elhízz, és ennyi idősen a külön kosztot nem fogod tudni megoldani.

4. Aktivitás növelése, kutyával amennyit tudsz, kocogni is, nem csak sétálgatni, bicaj nagyobb intenzitással és többet, plusz valami szimpatikus sport kiválasztása, mindezek szintén orvossal egyeztetve.

2011. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

el ne hidd, hogy nem kell sportolnod!!!

fogyókúra=sport+diéta - egyszerű...

ennek persze nem kell drasztikusnak lennie. Nekem egy piszok egyszerű módszer vált be: kevesebbet ettem, de gyakrabban, lassan ettem, nem ettem szemetet, és napi egy órát taposógépeztem. Hosszú távon is tartható, nem terheli meg a szervezeted, nem hízod vissza abbahagyás után - mivel nem is kell abbahagyni :)

2011. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem először is keress egy olyan szimpatikus nőt (színésznő, énekesnő, akárki) aki motivál téged. Ne azt akard, hogy olyan vékony legyél, mint ő, csak annyit, hogy motiváljon, hogy ő is kitart, te is kitarthatsz.

Egyél sokszor keveset, de semmi esetre se koplalj! Olyanokat se csinálj, hogy egyáltalán nem eszed azt, amit kívánsz (csak mert hizlal) mert egy idő után besokallsz, és egyszerre sokat eszel. Ehetsz pl. csokit is, de mértékkel!

Próbáld ki azt, hogy eleinte nem mozogsz nagyon sokat, hanem folyamatosan növeled pl. a megtett távot biciklivel.

Csoki, cukros ételek helyett fogyassz gyümölcsöt mézzel leöntve, fahéjjal megszórva.

2011. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sirályhojszához csatlakozom. Itt nem 1-2 kg-ról van szó. Szüleiddel mindenképp menj el orvoshoz, vagy legalább a védőnőhöz, mert komoly probléma is lehet a háttérben. Nagyon érzékeny a szervezet a te korodban, ezért nagy körültekintéssel kell végezni minden étrendváltoztatást.
2011. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!