Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni, helyes...

Nem tudok hízni, helyes táplálkozás mellett sem, egyéb megoldás?

Figyelt kérdés
178 cm magas vagyok, 60kg. Testzsírszázalékom 5-6% körül van. Mindennap 4-5x eszek, megfelelő szénhidrát, fehérje bevitellel, növeltem a mennyiséget is, de sehogy sem tudok hízni. Izmosnak izmos,jó erőben vagyok , viszont mindig is zavart a súlyom, de sehogyse tudok változtatni rajta. Mi a megoldás?Redukáljam a kondis edzések számát? Esetleg menjek orvoshoz, aki alternatív megoldást ajánlana?
2020. jan. 16. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg fogadd el magad, hogy ilyen vagy. Alkat, és örülj neki, hogy ilyen vagy. Hiába kondizol, mert az alkatod ún. (tisztán) aszténiás. Menj el úszni, napi 2 km-t és 100 évig fogsz élni, amikor a mai izommatyik a kondiból már mind a föld alatt lesznek.
2020. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a szerinted megfelelő tápanyag bevitel kalória/makrók? Mennyi az edzés? Családilag/alkatilag vagy ilyen?
2020. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyre vizsgáltasd ki magad. A pajzsmirigy anyagcsere-zavart okoz, ez jelentheti azt is, hogy nem tudsz hízni, bármennyit eszel. (Nem tudom a nemedet, ha nő vagy, érdemes figyelni, hogy a ciklusaid rendben vannak-e.)
2020. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem eszel eleget, ezt ide megmondom. Persze megcáfolhatsz, ha megmondod, mennyi kalóriát eszel, vagy legalább egy napi átlag étrended leírod.

(az, hogy izmos meg jó erőben vagy, az viszonyítás kérdése gondolom, mert 60 kilósan egyik se lehetsz, de ez nem tartozik a kérdéshez)

2020. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!