Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szokjak le az édességrol?

Hogyan szokjak le az édességrol?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan mintha édesség fuggo lennek, és nem akarok nagyon meghizni vagy rosszabb esetben cukorbeteg lenni. Ti mit csinalnatok? Hogyan szokhatnék le arról hogy állandóan csokit akarjak enni?

Illetve ha sok gyümölcsöt eszem, akkor a gyumolcscukortol lehetek cukorbeteg?



2020. jan. 18. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Önmagában a nyers gyümölcsöktől nem leszel cukorbeteg. A sok (hozzáadott) cukorról le lehet, és érdemes is leszokni. Pl. ha elhatározod, hogy nem eszel-iszol semmit, amiben hozzáadott cukor van, vagy csak nagyon ritkán (pl. ünnepeken). A csokiról nem muszáj leszokni, ha szereted, én magas kakaótartalmú étcsokit szoktam venni és ebből elég 1-2 kocka, nem érzem úgy, hogy muszáj megennem az egész táblát.
2020. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat az a helyzet hogyha én csokit latok bármilyen és bármennyi muszaj megennem. Akar etcsoki akar nem.. mint a kutyusoknal, hogy ami előttük van azt akkor is megeszik ha beleszakadnak
2020. jan. 19. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jobb, ha nem veszel egy ideig csokit, illetve vannak nagyon pici csokik is, vegyél néha egy ilyet és csak otthon edd meg.
2020. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem betartani ezt, köszönöm
2020. jan. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!