Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyhatnák le gyorsaN?

Hogyan fogyhatnák le gyorsaN?

Figyelt kérdés
Igazából régebben nem volt probléma a táplálkozás inkább életvitelem a rosz szerintem jelenleg három gyýogszert szedek nem tudom ezek k=ozrejátszhattak az elhízás szempontjából eggyik a xanax másik neurol harmadik meg olazapin ezeket szedek de csak este pluszban reggel elicet valami kedélyjavíttó!!! Régebben bár saját magamnak köszönhetően elég sok rosszon keresztül mentem voltam pszihiátrián is azt tudom kaptam egy injekciót trevoicxta depot injekciót az közrejátszhat az elhízásom okában ???? Válaszokat várok mert szeretnék lefogyni és nagyon zavar ez túlsuly de legfőkébb az életformám nagyon nem jó??

#fogyás #elce
2020. febr. 12. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Leírnád érthetőbben?
2020. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát régebenn olyan dolgokon keresztül mentem amin nem kelett volna beôeavatkoztam a fehér zajba na most volt egy telefonom és azt kiadtam a kezemből és olyan mint ha amin komunikálunk a rét a terület a provianciát adtam volan ki a kezemből és megsemmisítettem volan magamat beleértve mindekit akit ismerek ahogy megszolítanak idézőjelbe nagyon sok rosszon keresztül mentem aza lényeg !!!! Aztán régebben én ugye ha ugy vesszük 10 évet ledztem ami hosszú idő és szoktam fekvőzni is az volt a hobbin csak hogy rendesen lekopott az eredeti vonal a sorsvonal keemen tudom elég rémisztő de rendesen lekopott az eredeti sorsvonal a kezemem és balon pedig keletkezett egy alternatív félek hogy a rövidebb sorsvonalt tapaoson pluszban régebben bolygattam a holtakat és ugye halottakat nem szbad bíolygatni szellemet is idéztem és még könyvet is írtam amiben mert én uygye régebben nagyon elp voltam hízva aztn lefogytam ... de de elemntem pszihiátriára ugye mert odáid süllyedtem nem mertem maradni otthon magam 28 évesen féltem magam lenni aztán elemntem és kérdezték orvosok hogy mér nem fogadtam el az injekciót mondtam mert letargiát okoz ??? de nincs igazam aztán nagy nehezen elfogadtam injekciót és szilárd meggyőzéodésem hogy az az oka annak hogy elhíztam plsuz a gyosgzerek ez nem megoldás nem dolgozok sehol se barátnőm sosem volt 28 évesen se munkahelyen se semmi !!! hogyan éljek tovább ezzwel a tudattal??? sokszor önygilkossági gondolatok is rámtörnek
2020. febr. 12. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Őszintén: Elolvastad, amit idehánytál?
2020. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát sajnos elég hibásan írok !!!! csak annyit szeretnék tundi hogy az injekció és a gyoygszer közrejátszhat e az elhízás okában ??
2020. febr. 12. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Fogalmazni sem tudsz!
2020. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
sajnos
2020. febr. 12. 18:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Fölösleges tévképzeteid vannak, értelmetlenek összefüggéseket találsz ki. Nem a fogyásra kellene koncentrálnod, hanem elmenni dolgozni, sportolni, elfoglalni magad.
2020. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nemed és korod?

Amúgy igen, a kedélyjavítók és az antidepresszánsok is szerepet játszhatnak a hízásban.

2020. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
régen sportoltam szerintem a gyogyszer az oka MINDENEK A PSZIHIáTEREK ELRONTOTTAK
2020. febr. 12. 18:28
 10/13 A kérdező kommentje:
FéRFI VAGYOK 28 éVES
2020. febr. 12. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!