Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyhatnák le gyorsaN?

Hogyan fogyhatnák le gyorsaN?

Figyelt kérdés
Igazából régebben nem volt probléma a táplálkozás inkább életvitelem a rosz szerintem jelenleg három gyýogszert szedek nem tudom ezek k=ozrejátszhattak az elhízás szempontjából eggyik a xanax másik neurol harmadik meg olazapin ezeket szedek de csak este pluszban reggel elicet valami kedélyjavíttó!!! Régebben bár saját magamnak köszönhetően elég sok rosszon keresztül mentem voltam pszihiátrián is azt tudom kaptam egy injekciót trevoicxta depot injekciót az közrejátszhat az elhízásom okában ???? Válaszokat várok mert szeretnék lefogyni és nagyon zavar ez túlsuly de legfőkébb az életformám nagyon nem jó??

#fogyás #elce
2020. febr. 12. 17:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
AZA CéLOM HOGY TÖBBET NEM MENNI ARRA A HÜLYE INJEKCIÓRA MERT T=OBB KáRT OKOZ MINT HASZNOT OLAJAT A TŰZRE NEM ÖNTÜNK ??? nem így van mert még jobban belángol és kihagyni a gyosgzereket és elemenni dolgozni és szerezni nőt de elősz=or jöjjön vissza életkedvem kerüljek vissza a normális világba ahol emberi arcokat látok mert még azt se látok emberi arcokat
2020. febr. 12. 18:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tudod, akkor minek kérded meg?
2020. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs talán hülye vagyok
2020. febr. 12. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!