Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nehéz áttérni a 160grammos...

Nehéz áttérni a 160grammos diétára?

Figyelt kérdés

Sajnos inzulinrezisztenciát állapítottak meg nálam,a cukorbetegség elkerülése érdekében el kell kezdenem ezt a diétát :(

Sajnos imádom a tésztát,a pizzát,a nasikat...

Nektek nehéz volt áttérni? Lehet néha bűnözni?

Miket kell főleg ennem?

Nem vagyok túlsúlyos egyébként egyáltalán

Köszönöm!



2020. febr. 21. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt: [link]

Leírja a lány, hogy hogyan indult el és megosztja a tapasztalatait.

2020. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húha, vannak hiányosságok, vagy nem érted mi az a 160 gramm. Cukrot és finomlisztet egyáltalán nem lehet enni, finomlisztet esetleg annyira, hogy 30-70% arányban keverni. Mindent mérni kell és az összetevőket is nézni. A cukornak van vagy 50 féle álneve. Ezeket tudni kell mi micsoda és elfelejteni. A lassú-gyors ch arányokat napszaknak, mozgásnak megfelelően tartani. Mit jelent neked a bűnözés? Durumtésztát, basmati rizst lehet heti egyszer, amúgy csak teljes kiörlésű liszttel készült tésztát, pizzát lehet. Nagyon idegörlő az állandó méricskélés.
2020. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nehéz. Eleve szeretem szinte az összes zöldséget, a húsban, tojásban pedig nincs szénhidrát. A tészta egyáltalán nem hiányzik, egyszer csináltam ketós pizzát és rájöttem, hogy igazából csak a sajt és a feltét az, ami finom benne, azt meg pizzalap nélkül is lehet enni (ugyanezt gondolom a szendvicsről). Én is édesszájú vagyok, szoktam enni édes dolgokat, csak sokkal kevesebbet, ritkábban és mást. Igazából az első 1 hét volt nehezebb, aztán belerázódtam. Az első évben nagyon szigorú voltam magamhoz és nem bűnöztem egyáltalán, azóta kb. havi 1x fordul elő (ekkor sem szoktam túlzásba esni). Én nem szoktam minden étkezést grammra beosztani, mivel eleve alacsony szénhidráttartalmú ételeket szoktam enni, és a napi szénhidrátbevitelem általában 120 g alatt van. Ha nem kell fogynod, magasabb zsír- és fehérjebevitellel kompenzálhatod a kieső kalóriákat, így nem leszel állandóan éhes. A rendszeres mozgás nagyon fontos.
2020. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!