Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajánlanátok diétát? Edzésre...

Ajánlanátok diétát? Edzésre odafigyelek, diétára eddig nem

Figyelt kérdés

21/L

165

61kg

Célom, tónusosodás és, hogy kevesebb felesleg legyen rajtam

(Kellő izomzatot már felépítettem

csak elhanyagoltam a diétát)

Diétát eddig nem sikerült sokáig tartani (reggelik számomra nehezebbek)



2018. febr. 21. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt személyre szabottan kellene, sokféle jó diéta van, de nem mindegyik jó s tartható számodra.

Ha a reggeli neked fontos, akkor fókuszálj arra, legyen ott több kalória, már ha azért nehezek, mert akkor igencsak éhes vagy. Próbálkozz, mi laktat kevesebb kalóriában, mi ad energiát a naphoz, persze tápanyagdúsan is egyél...


Azt sem tudom, melyik makrotápanyagra alapozod az energiabeviteledet (s egyszerűen, mire vagy képes. nem akárki tud "akármilyen" kevés vagy sok szénhidrátot és zsírt bevinni, mert rosszul lesz vagy enervált. a saját korlátaidat jó felfedezni s annak megfelelően enni), mekkora a kalóriaigényed...etc. Fontos lehet az időzítés is. Neked fontos a reggeli. Másnak az a fontos, hogy ebédig ne egyen... Van, akinek mindegy.


Nem lehet fix dolgokat írni, ami beválik mindenkinek, ezért nem teszem.


De megnézhetsz szálkásító diétákat, hátha szimpatizálsz velük (a mennyiségeket be kell lőnöd magadnak, egyes oldalak sokkolóan alábecsülik a női test kalóriaigényét).

2018. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!