Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hánytatás. Hogyan csináljam...

Hánytatás. Hogyan csináljam okosan?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy nem vagyok bulimiás és nem is szeretnék az lenni. Egyszerűen elegem van abból, hogy sok munkával is csak minimális eredményt érek el. Három hete csak diétás moslékot eszem és kétszer edzek egy nap, vagy háromszor, ha időm engedi. Mindezzel kemény 2 kg fogyást értem el. Persze nem bírtam tovább, muszáj volt jóllaknom végre valami élvezhető kajával, erre vissza is jött 1,5 kg. Bocsánat, de k..vára elegem van, hogy sz..rt se ér a munkám. Elegem van az ehetetlen kajákból, az éhezésből, az állandó megalázó helyzetekből és nincsenek rá felesleges éveim, hogy végre valami szánalmas kis eredményt fel tudjak mutatni. Így jött az ötlet a gyorsabb módszerek felé. Persze tudom, hogy ez rossz, de jobb, mint egy életen át disznónak lenni. Szóval a kérdéseim:

-Milyen gyakran érdemes csinálni?

-Mennyivel evés után célszerű?

-Mit tehetek a nyelőcsövem és a fogaim megóvása érdekében?

-Huzamosabban meddig alkalmazható?

-Milyen gyorsan várható eredmény?


2020. márc. 7. 20:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Még tanulsz? Keresd meg az iskolapszichológust.

Ha már dolgozol, mennyit mozogsz a munkád kapcsán? És azon kívül?

Hogyan közlekedsz? Kocsival? Kezdj el tömegközlekedni! Ha eleve tömegközlekedsz, szállj le 2-3 megállóval hamarabb és gyalogolj. A liftet felejtsd el: lépcsőzz!

2020. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehúzós szakember segítségével: háziorvos, megkérni hogy utaljon be obezitológus szakorvoshoz (nem magánrendelésre), ő és a dietetikus segítenek neked. Ingyen, tb alapon. Ehhez nyilván ki is vizsgálnak, de ez kell ahhoz hogy a lehető legjobb megoldást találják neked. Onnantól kezdve már csak rajtad múlik.
2020. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
85%

# 18: hogyhogy nem érted azt, hogy a szüleidre rákérdeztünk...???


Tán egyedül élsz, és semmilyen kapcsolatot nem tartasz velük????


Amúgy mit mozogsz...?? Erről nem írtál még.

2020. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
78%
Hogy egy kiló csirke neked egy napig se tartana, azt nem hiszem el. Mégis mennyit ettél, amikor meghíztál? Ha ilyen extrém étvágyad van (kezdek illetve folytatok kételkedni a kérdés valódiságában!), már rég el kellett volna menned hormonvizsgálatra. A szüleid úgy jönnek ide, hogy egyrészt a pszichés zavart ők okozzák, másrészt egy család általában együtt étkezik, egyazon vásárlásból, és nem kell egy tagjának magára főznie. Ha pedig 19 évesen teljesen függetlenül élsz, ott is valami gubanc van.
2020. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
66%

"Ha pedig 19 évesen teljesen függetlenül élsz, ott is valami gubanc van."

Mi abban a gubanc, ha egy felnőtt ember a szüleitől függetlenül él? Semmi. Lehet, hogy vidéken tanul pl., azért van így. Na és?

2020. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%
Rész vétem. Nem tudom. Próbáld ki az omad diétát. Napi egyszer eszel egy időpontba. Éhezel,de hatásos. Van az a kockázat hogy korházba kerülsz,de nem mindenki. 2 hónapja csinálom,nem történt semmi csak 12kg fogytam. De vki 10napban csinálta és ebben volt hogy korházba merült de akkor mikor kijött folytatta. Majd lassan vissza állt normál étkezésre. Most is szép alakja Van.( ő fiú én lány)
2020. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
76%

hülyeség

ne kockáztasd meg, hogy kórházba kerülj

máshogy is lehet

2020. márc. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem erre az omedre, hát ennél nagyobb baromságot már régen hallottam...
2020. márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb válaszokat!

Egyetemre járok, voltam az itteni pszichonál, de les..rja az egészet, csak ül és bólogat.

Szüleinmel élek, nem szólunk bele, ki mit és mennyit eszik.

Nem mértem le, de 7-800 g csirkét simán megeszek köret nélkül csak salátával és éhes is maradok.

Sport gyanánt biciklizem, futást nem bírná a térdem.

Szénhidrátnak főleg rizst, zabpelyhet, tkkenyeret fogyasztok.

3 hét alatt 2 kg iszonyúan kevés, ha figyelembe vesszük, mennyit dolgoztam érte. :/ Azt olvastam, hogy pont az elején gyors és később lassul be a fogyás.

Sportolni egyébként szeretek, az étvágyam a fő probléma. Meg hamar megundorodom a diétás kajáktól, annyi pénzem meg nincs, hogy ilyen szupermoderneket vegyek minden napra.

Most a héten zabkásával próbálkozom, meg persze edzek tovább és reménykedem.

2020. márc. 9. 07:25
 30/36 A kérdező kommentje:
Valami jó étvágycsökkentő gyógyszert, vagy kieget ismer valaki? Ami tényleg működik.
2020. márc. 9. 07:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!