Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hánytatás. Hogyan csináljam...

Hánytatás. Hogyan csináljam okosan?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy nem vagyok bulimiás és nem is szeretnék az lenni. Egyszerűen elegem van abból, hogy sok munkával is csak minimális eredményt érek el. Három hete csak diétás moslékot eszem és kétszer edzek egy nap, vagy háromszor, ha időm engedi. Mindezzel kemény 2 kg fogyást értem el. Persze nem bírtam tovább, muszáj volt jóllaknom végre valami élvezhető kajával, erre vissza is jött 1,5 kg. Bocsánat, de k..vára elegem van, hogy sz..rt se ér a munkám. Elegem van az ehetetlen kajákból, az éhezésből, az állandó megalázó helyzetekből és nincsenek rá felesleges éveim, hogy végre valami szánalmas kis eredményt fel tudjak mutatni. Így jött az ötlet a gyorsabb módszerek felé. Persze tudom, hogy ez rossz, de jobb, mint egy életen át disznónak lenni. Szóval a kérdéseim:

-Milyen gyakran érdemes csinálni?

-Mennyivel evés után célszerű?

-Mit tehetek a nyelőcsövem és a fogaim megóvása érdekében?

-Huzamosabban meddig alkalmazható?

-Milyen gyorsan várható eredmény?


2020. márc. 7. 20:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon lassan egyél, közben akár párperces szünetekkel, és mindent extrahosszan rágj! Így már evés közben eljut a teltségérzet inger az agyadba.
2020. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Pl itt is írnak erről:

[link]

2020. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a lassú evés, minden falat alapos megrágása nagyon sokat számít!

És ne egyél meg ne is igyál egyszerre sokat, mert az kitágítja a gyomrot, ami miatt csak több kajánál fogod úgy érezni, hogy van benne valami.

2020. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
3 hét alatt 2 kiló nem iszonyúan kevés, és mindenki teste másképp működik. Ne legyél türelmetlen, nem kell gyorsan fogyni. De szerintem te izmod építesz, és az nehéz. Valószínűleg marha sok kajához vagy szokva, ha 7-800 gramm húst gond nélkül befalnál. Fokozatosan csökkentsd a mennyiséget, ne hirtelen, és 3 óránként egyél egy keveset, akár csak gyümölcsöt, zöldséget. Igyál kaja előtt vizet vagy egyél húslevest vagy zöldséges levest, az telít. Étvágycsökkentőt orvos írhat fel, nem véletlenül, az durván beavatkozik az anyagcserébe, a hormonrendszerbe. Csináltak már anyagcsere-vizsgálatot?
2020. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
54%
Igyál sok vizet és kevésbé leszel éhes
2020. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
47%
Zsírszegény evéssel akarsz fogyni? Hát nem csoda, hogy ilyen idegállapotba kerültél.
2021. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!