Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, ha édességfüggő...

Mit tegyek, ha édességfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg csokit szem,viszont le szeretnék szokni róla,viszont nem tudok. Ha egy nap nem eszem rosszul vagyok, es ha eszem akkor nem tudok leállni vele. Mit tegyek,hogyan álljam meg?

2020. márc. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vásárolj csokit!
2020. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez ma már természetes. Én is így vagyok vele. Annyi különbséggel, hogy most már akkor is rosszul vagyok ha eszem, mert nem bírja már a gyomrom. De ez olyan mint a dohányzás, nem lehet róla könnyedén leszokni.
2020. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önuralom. Gyakorlàssal és akaraterővel lehet kontrollálni ha valóban komolyan gondolod. Ezen kívül alkalmazhatsz alternatívàkat is mértékkel.
2020. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot. Azt mondják, a króm csökkenti az édesség utáni vágyat (én még nem próbáltam). Cseréld le egészségesebb nasikra, pl. aszalt gyümölcs, étcsoki, olajos magvak.
2020. márc. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!