Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyhatnék 3 kg-ot?

Hogyan fogyhatnék 3 kg-ot?

Figyelt kérdés
Le szeretnék adni 3 kg-ot.Most elhagytam a kenyeret meg a cukrot.Ebédre azt eszem ami van.Reggelire müzli,usonna gyümölcs,korpás keksz.Vacsora sonka,sajt vagy tojás teljes kiőrlésű ropogós lapokkal./olyan mint az abonett csak ez rozslap/.Nassolni csak natúr mandulát vagy 70%-os kakaótartalmú étcsokit szoktam.Mindennap sportolok.Boxolok,10 km-t futok.Le lehet így fogyni?Az a baj,hogy nem tudom mikor mit egyek.Állandóan éhes vagyok.

2020. ápr. 10. 13:47
 1/7 Hellmano ***** válasza:
3kg-ot egy hét alatt le lehet fogyni bár nem mindegy mekkora tömegből. Mondjuk egy 100kg-os ember tuti lefogy 1 hét alatt 3 kilót, ha megvonja a kaját magától ezalatt azt értem, hogy elhagyja az egészségtelen ételeket és csak olyanokat eszik, amitől nem igen lehet hízni. Plusz napi 50km bicaj vagy 15 km futás mellé, jó 4. nap pihenő meg a Vasárnap. 3 liter folyadék, este már nem eszegetni és így tuti meg van a 3kg, de szerintem egy 80kg-os ember is leadná ugyanezt 1 hét alatt, ilyen feltételek mellett.
2020. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tök egyzserű csak fogyj.
2020. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3kgt minek? Most ugy oszinten. A napi testsuly ingadozas kb 2 kg (bevitt viz es etel stb). Ha nagyon durvan is nezzuk akkor kb 1-2kgt fogsz tisztan leadni, ha a merleg reggel -3kgt mutat es estere ugyan ugy panikba leszel esve ha a napi kaja miatt megint "visszahizol". Ha csak 3kg plusz van rajtad (bar nem ertem mi alapjan lotted ezt egyaltalan be), akkor egyreszt nem erdemes fogyozni, masreszt meg ennyit 1 het alatt is siman le lehet dobni. Mozogj annyit amennyit most, de egyel kevesebb kaloriat. Ez a lenyeg. Nem az, h az a kalora most roszkenyer e vagy feherkenyer. A bevitt kaloria legyen kevesebb, mint az elhasznalt. De mint mondtam, ha amugy is boxolsz akkor nem lehetez olyan rossz testalkatu es az a 3kg minusz (aminek a fele csak a viz lesz amit leadsz) nem nagyon fog latszani.
2020. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
156cm vagyok,58kg/nő.Nagyon régóta 55-56kg voltam.Most kb.fél éve lettem 58kg.Többet sportolok.Látom a tükörbe,hogy híztam.Ezért szeretnék leadni.
2020. ápr. 10. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet h izmosodtal?
2020. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez tuti háj,ami lerakódott.😄
2020. ápr. 10. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pár nap alatt fogytam le éhezés mentesen úgy, hogy eszek sütit, sajtburgert, gyrost, sültkrumplit, energiaitalt és nem sportolok!

Kicsit azért megszenvedek vele amit megkell érte tennem ezt bevallom.

2020. máj. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!