Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1550 kcal bevitellel fogok...

1550 kcal bevitellel fogok tudni fogyni?

Figyelt kérdés

113 kg, 164 cm/lány

Évek óta próbálkozom azzal hogy le tudjak fogyni, viszont most lett egy társam ebben és érdekelnek tippek amik még jobban segítenek a fogyásban. Azokkal tisztában vagyok hogy este 6 után nincs kaja, napi 1 óra sport, minimum 3 liter víz.



2020. ápr. 10. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami nekem bevált, hogy vettem egy Apple Watch-ot, amivel az összes tevékenységem/kalória felhasználásom mérem, mellette használom a YAZIO alkalmazást, ami a paramétereit, és céljaim alapján meghatározza a kalória+makró szükségletem. Mivel az iPhone és az Apple Watch folyamatosan szinkronban van, és a YAZIO vonalkód alapon felismeri a kaják jelentős részét, így mindig pontosan ismerem a beviteli lehetőségeim. Emellett én vettem egy XIAOMI Smart scale-t, ami kíméletlenül felszinkronizálja a súlyom a telefonomra és az Apple Health alkalmazásra (Lurdyban elvileg van olyan verzió, ami test összetételt is kalkulál), így látom, hogy az adott kalóriadeficit tényleg elegendő-e, és nem írok be fake adatokat a súlyomhoz.


Sok sikert a céljaid eléréséhez.


Ami egyébként kajában nagyon tud segíteni az a Lidl Foodbox termékcsaládja (zöldséges, bulguros csirke kajáik 3-400 kcal/ tálca, mikroban 3 perc alatt kész, laktató)

2020. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen súlyról akár több kalória bevitel mellett is fogyhatsz, ha sportolsz.

A 6 után nem éves csak városi legenda. Lefekvés előtt 3-4 órával legyen a vacsi.

Heti fél-1 kg az egészséges fogyás üteme. Eleinte nagy súlyfeleslegből több is mehet le, de annak nagy része víz.

Sok sikert!

2020. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok edző se orvos szóval nem fogok a szénhidrát és fehérjemennyiségről papolni, de 113 kilóhoz nekem ez egy kicsit kevésnek tünik ha még sportolni is akarsz. Ha hirtelen fogysz lehetséges hogy lógni fog a bőröd. Bár ha fiatal vagy még szépen regenerálódik.

[link]

2020. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!