Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki extra vékonyra akar...

Ha valaki extra vékonyra akar fogyni akkor is kell annyit ennie amennyi az alapanyagcseréje?

Figyelt kérdés
Pl egy 164 cm-es 43 kilós lány megehet 1300 kalóriát anélkül, hogy hízna? Elméletileg annyi a létezéshez szükséges, de valahogy nem tudom elképzelni ezt a gyakorlatban. És feltételezzük hogy nem genetikailag vékony hanem lefogyott.

2015. szept. 18. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem viszi be, akkor tovább fog fogyni, mint az anorexiások. Ha az aktuális anyagcseréhez szükséges kalóriát viszi be, akkor tartani fogja a súlyát.
2015. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elég érdekes, mert én kevesebb kalóriával is hízok, gondolom az anyagcserém lassulása miatt. De ezek szerint fel tudnám gyorsítani annyira hogy alapanyagcserém mellett ne hízzak, ugye? Ha fokozatosan emelem akkor hozzászokik a szervezetem?
2015. szept. 19. 07:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyönyörű kis csontkollekció lehetsz. És milyen intelligens is vagy, bámulatos!


Remélem érzed az iróniát is.

2015. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én több kiló vagyok, ez csak feltevés. De a kérdésemre nem kaptam választ.
2015. szept. 22. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!