Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy igyak vizet?

Figyelt kérdés
Már vagy 3-4 éve nem ittam magamtól. Csak colát, fantát, sört, ice teákat. Meg persze kakaó, kv stb. Persze volt hogy elmentünk valahova, és az úton nem volt más, akkor nyilván azt ittam. Meg amit a strandokon a medencékből benyeltem :DD Ennek ellenére semmi bajom.

2020. ápr. 11. 02:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom hogy ezek nem egészségesek, de ez nem is érdekel. Kifejezetten azt szokták mondani, hogy sokkal dehidratáltabb leszek ezektől. Ez mennyire igaz? Mert ennek nem látom értelmét. Nem vagyok dagadt. Ectomorph vagyok, képtelen vagyok hízni.
2020. ápr. 12. 18:11
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Besűrűsödhet a véred, sokkal nagyobb az esélye stroke-nak, trombózisnak és ki tudja még minek...
2020. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akinek nem oltja a szomját a víz, annak vajon mit mond erre az orvos? Derítsük ki! Ejj...
2020. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokan mondták ,hogy igyak vizet ezek helyett a tartósítószeres vackok helyett, de nem érdekelt.Aztán évek múlva 32 évesen a fogsoromat pótolni kellett, mert a fogzománcom a napi 2l kóla miatt tönkrement!1 éve a kórházban találtam magam folyamatos hasfájás miatt.A vastagbél,gyomor tükrözésnél polipot találtak ami ugye az ilyen vackokból mint a tartósítószerek táplálkozolik! Sikerült eltávolítani, de ezután 3 évente mehetek tükrözésre! Megérte? -Nem! Most már csak vizet és gyógyteákat iszom. Rendbe jött a vérnyomásom, nyugodtabban és többet alszom,megszünt a has és fejfájásom! Ja és a maradék eredeti fogam még megvan! :)
2020. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb magyarázata az, hogy a vízzel nincs semmilyen munkája a szervezetnek, az azonnal hasznosul ott, ahol kell! Bármi mást iszol, ott dolgozhat a májad is rendesen, hogy lebontsa! Fél éve találkoztam egy rég nem látott ismerősömmel, aki látványosan sokkal kövérebb volt, mint régen. Elmesélte, hogy Stroke-ot kapott. és képzeljétek, tudta is az okát: a napi itala 2-4 liter Coca-cola volt és rendszeresen dohányzott. Egyik reggel úgy ébredt, hogy nem tud mozogni, nem tud beszélni; halálosan megrémült. Na azóta már tudja, hogy akár az élete is múlhat egy ilyen döntésen!
2020. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fèlelmetes sztorik... amúgy számomra érthetetlen, hogy bír valaki NAPONTA 2-4 litert meginni ebből a vacakból?! Múltkor vettem egy zero colát, 0,5-öset, mert már hetek óta kívántam. Munka közben megiszogattam, hát én olyan szarul már régen voltam, mint utána...
2020. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!