Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Falási roham! Hogyan küzdjem le?

Falási roham! Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés

Nagyon sürgős. Nem tudok mit kezdeni ezzel a problémával, nem akarok elhízni, nagyon kétségbe vagyok esve. Tudna valaki segíteni?

Egy hetem úgy néz ki, hogy 1-2 napig normalisan eszek 1200-1600kcalt, aztan utana napi 3000-et. Fogynom is kellene, kb 5-10kilót minimum, de mikor rám jön, egyszerűen nem birom abba hagyni, es csak eszek, olyankor mintha nem tudnam iranyitani magam. Nem tudom hogyan vethetnek ennek veget.



2020. ápr. 11. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
1200 kcal nagyon kevés és ha beleestel a falas-koplalás körbe akkor minden alacsony kalóriás napot magas fog követni főleg mert az agyadban is ag kész h jo ma ehetek többet mert két napig kevesebbet ettem. Próbálj 1600-1800 kcal-ra törekedni mar azzal is fogyni fogsz és ha ESETLEG szükséges kész a későbbiekben tudod csökkenteni kicsit. Dietetikus vagyok és nagyon sok embernél aki arra panaszkodik nem tud fogyni az a probléma h nagyon tolja ezt az 1200-1300 kalóriát....magasabbal is fogyni fogsz és a szervezeted is jobban birja. Ja és persze a sport, csökkenti az étvágyat, pörgeti az anyagcserét.
2020. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Parancsolsz magadnak+ pszichológus segíthet felfedni, mit is akarsz pótolni vele. Kettő együtt. Én most 40 kiló túlsúly leküzdésén vagyok. Már mondent kipróbáltam, de a leghatásosabb ez amit most csinálok: beosztom az ételt és parancsolok magamnak. Ha rámjönne a falásroham, elmondom magamban mit akarok pótolni, megmagyarázom miért nem szabad és lefoglalom magam azzal, hogy kimegyek az udvarra dolgozgatni a következő étkezésig.
2020. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!