Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hizzak? Mar mindent...

Kevin576 kérdése:

Hogyan hizzak? Mar mindent megprobaltam

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok megelegedve a testemmel, es nagyon regota akarok hizni, de egyszeruen sehogy se megy. A csaladomba mindenki “sovany” volt, de ugy erzem en mar atestem a lo tuloldalara. 20 eves vagyok es 45 kilo, 172 centivel ami a legrosszabb hogy fiu vagyok. Normalisan etkezek napi 3-4x, egyszeruen nem ragad ram semmi. Refluxos vagyok. Napokba gondolkoztam valami etvagygerjeszton, nem tudom mennyire valna be. Rendszertelenul de szoktam edzeni, ettol fuggetlenul kb semmit nem tudok atalakitani izomma, mert nincs rajtam semmi felesleg. Valaki barmi praktikba?

2020. ápr. 18. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
És miket szoktál enni? Az is számít, meg persze a genetika!
2020. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Reggelire kenyer, felvagot, melle zoldseg

Ebedre fotetel

Keso delutanra valami zoldseg, kissebb etelek

Es vacsorara is fotetel

2020. ápr. 18. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, a pacalpörkölt is főtt étel meg az olajtól csepegő sült krumpli meg a 20% valódi húst tartalmazó "fasírt" is, de a minőségen a lényeg.
2020. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fotetelkent ertem a paprikas krumplit, porkoltet, stbstb. Tehat normalis kaja.
2020. ápr. 18. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Aztakr.va, ez nehéz lesz! 🤣 🤣 😃

Na figyelj, az első, a mozgás. Szerintem. Iktasd be a napi rutinba. A semmiből nem épül semmi.

Lehet ám dúsítani fehérjével, zsírral (tojás, hús, fehérjepor, olajos magvak, túró, tejszín stb) vagy szénhidrátokkal is. Ez azt jelenti, hogy feldobod a kajákat ezekkel a plusz kalóriákkal.

Amúgy érdemes lenne vezetned, mit eszel (vannak erre appok), mert látszik, hogy egyáltalán nem figyelsz oda, hogy mit eszel.

2020. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem híznod kellene, hanem inkább izmot építeni. Elvileg ez vegán étrenden könnyebben megy (bár sokan ebben tévesen kételkednek). Az, hogy nincs rajtad felesleg az izomépítés szempontjából lényegtelen. Az zsír sohasem alakul át izommá!!!! Ez fontos tény. Nézd meg Váli Tamás facebook vagy instagram oldalát. Ő egy vegán testépítő, aki növényi étrenden épített eszméletlen nagy izomtömeget.
2020. ápr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt kifelejtettem, hogy a vegán étrend mellett a refluxod is valószínűleg elmúlna. Nem kell örökké vegánnak lenned, csak ha esetleg mondjuk 1 hónapra kipróbálnád, akkor meglátod hogy beválik-e. Váli Tamásról találsz ha jól tudom youtubon is videókat, oda feltölti a facebookos livokat és ha jól emlékszem szokott arról beszélni hogy miket szokott enni és liveok alatt lehet tőle kérdezni is. Ott meg tudnád kérdezni, hogy hízásra mit javasol.
2020. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen😊
2020. ápr. 19. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!