Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi tortent velem? Olyan...

Mi tortent velem? Olyan szinten undorom a kinezetemtol, hogy mar letakartam az osszes tukrot otthon?

Figyelt kérdés

Nem birom elviselni a sajat latvanyom.

Letakartam minden tukrot, csak egy pici kezi kozmetikai tukrot hasznalok ha szukseges.

Undorodom a fejemtol a testemtol, a hajamtol es mindentol ami rajtam van. Nem birom elviselni sajat magam.

Kovernek es csunyanak erzem magam, pedig tudom hogy nem vagyok tulsulyos (178cm/54 kg)

Eddig mindig edzettem es futottam hogy szebb alakom legyen legalabb de rajottem ezen semmi nem segit.

Ugyanolyan narancsboros es hajas vagyok, es formatlan.

Allandoan eheztetem magam es allandoan ehes vagyok.

En ezt mar nem birom.


2020. ápr. 27. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Pszichiáter, mégpedig sürgősen, mielőtt belehalsz az alultápláltságba!
2020. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor nekem volt ilyen idöszakom szeplök, pattanások miatt, amik brutalisan erösödtek en kb az utcara sem mentem ki, remete lettem es nem a tükröket takargattam

Azota 2 kg alapozo ha megyek valahova. Egy szinesznö szavai adtak eröt aki májfoltos es olyan lazàn kezeli, annyit mondott hogy ö örök baràtsàgot àpol az alapozojával màr egy èletre.es röhögött az egészen.

Ekkor ugy beötlött hogy tenyleg en minek görcsölök 2 kg vakolat es inkabb a tulzott smink miatt gunyoljanak, mint az arcböröm miatt undorkodjanak tölem.

Az exem is egy szemèt volt, mindig rinyàlt hogy ne sminkeljek, aztàn kiprobàltam magam natur aztàn meg mindig gunyolt.

2020. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is ugyanez.. amiota kijarasi tilalom van szinte az is nehezemre esik hogy kethetente egyszer kilepjek az utcara,de legalabb felveszem a masskot meg egy napszemuveget, igy teljesen elviselheto.

De ettol meg szenvedek a latvanyomtol.

Nekem nincs kulonosebb borhibam (kiveve sok anyajegy)es nem is ez zavar, hanem osszessegeben minden.

A fejformam, a szemem, orrom, szam, szemoldokom, alakom, az hogy mindig puffadt vagyok, es barmennyire is eroptetem egyszeruen nem tudok lefogyni

2020. ápr. 27. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:

A youtuben engem ilyenekben Mea Gold motival. Ö is szamtalan mindent kiprobalt lefogyni. A trükkje nem a nem evès hanem hogy bele kell razodni olyanokban hogy pl napi 5 szöri evés meg csinalj olyanokat pl hogy avokadokrémes cuccok reggelire, egy idö mulva àtalakul az is miket kivansz es nem a zsiros edes dolgokra fogsz vàgyni. Folyamat lehet enni csak fel kell tankolni ilyen zöldseges cuccokat meg azokkal belejönni a pepecselésekbe hogy csukott szemmel rutinbol is menjen. Meg mondjuk otthoni fittnes par percesek hogy ne ugy àlljon neki az ember soha hogy kinnal vannak 13 perces fittnesek is igy kikerülhetö az is hogy emberek közt kelljen edzeni es az is higy izzaszto munka legyen belöle es megutald.

Eletmodvàltàs de lazàn mindig es soha nem görcsölessel. A szinesznö ebben nekem sokat jelentett hogy RÖHÖG ugyanazon ami miatt en viszont remete lettem!


Lehet a lazitasban talan segithet az is, csak leirom, pl az egyik mesebena jegkorszakban van amikor a vizilonak udvarol a masik vizilo a medenceben es a dundisàg a szexi. Es agyon udvarol a csajnak Egyik sem erzi magàt ez miatt kellemetlenül. Felfogàson valtoztass elöször.

2020. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja es a felfogàsbeli valtozasban nekem sokat segitett ugye egyszer a szineszni aztan Mea Gold abban hogy bakker ö egyedül van de egy videojaban sem sir es depressziv mint en!szakitas utàn is totàl targyilagos racionalis!


Nezz kiegyensulyozott nöket mindig ez RAGADOS! Van egy belsö erö bennük valahol es ha sokat nezed a kiegyensulyozottsagot helyes eletmodot valahogy atragad ez a szellemiség a nezöre. Egy idö mulva lesz benned is ez a belsö erö.

Soha ne panaszkodos negativ embereket nezz.

Eleinte eleg az is ha csak követed tudatosan hallgatod nezed es hagyod hogy befogadja az agyad magadba szivd es csak fekszel mondjuk.

2020. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!