Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem szeretnék tovább hízni....

Nem szeretnék tovább hízni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb 3 évvel ezelőtt még elég sovány is voltam. 162 cm-hez 47 kg. Rengetegen gúnyoltak is emiatt, de nem tudtam hízni. Majd elkezdtem normálisan reggelizni, ettől végre jött rám valamennyi, 50-52 kg lettem. Mondták is sokan, jobban nézek ki, én is jobban éreztem magam.

Rossz szokás, de esténként nassoltam: csoki, chips.. Majd 55-56 kg lettem. Egy ideje leálltam ezzel, elkezdtem tornázni, biciklizni járok, de a hasamra sokat híztam. Tegnap mértem magam, már 59 kg vagyok, amit túlzásnak tartok, ismét nem érzem jól magam a bőrömben. A nadrágjaim nagy része szűk rám, látszik, hogy nagy a hasam, fenekem.

Már jó ideje egész nap szinte semmit sem eszek, de nem fogyok. Már terhességre is gyanakodtam, de az is kizárva.

Nagyon el vagyok keseredve. Régen az 50 kg-ért küzdöttem, lassan meg 60 kg vagyok. :(

Hogyan táplálkozzak? Nyilván az sem normális ha koplalok.

25N


2020. ápr. 29. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
sportolj többet%
2020. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

a koplalástól nem fog lemenni semmi, azt felejsd el. A legjobb megoldás ami hatékony is az egészséges táplálkozás és a napi 5x evés. Soknak tűnik, viszont 5x kell enni naponta és keveset. Meg persze nem full zsírt mind az 5 alkalommal Ropik, nasik kilőve, cukros uditok ugy szintén. Emellett napi szinten mozogj, ha ezeket kitartóan betartod garantált a siker. Chloe thing nagyon jó edzős videókat csinál egyébként azis segíthet.

2020. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az se jó hogy egész nap semmit nem eszel.

Egyél rendesen és menj el futni esténként.

2020. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dietetikus felkeresése online (most járvány miatt), személyreszabott tanácsadás kérése, sportolás, szobabicikli vagy bármi.
2020. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!! Megfogadom!

Annyira fura, hogy pár éve még a csontjaim látszódtak szinte és bármit ettem, semmitől nem híztam, most meg azzal küzdök, hogy fogyjak. :(

2020. ápr. 29. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
:) diétásan étkezz..és sportolj! Ennyit tudsz tenni, ja meg szerintem nem ártana ezt pszichésen kezelni, mert túlságosan rá vagy erre kattanva,érződik az írásodon, nem rosszból! :)
2020. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szénhidrátmentesen étkezek (zöldségeket eszek, de nem minden fajtát), meg sok zsírt, és valamennyi fehérjét. Ezekből többnyire állati eredetűt. Ezzel fogytam le 14 kg-ot, és tartom a jelenlegi súlyomat 8 hónapja, és persze sokkal jobban is érzem magam azóta, s sok egyéb problémát is megoldott ez a diéta. Ja, és naponta 1-2x eszek. (Nem, nem koplalok. Bőségesen megvan a szükséges tápanyagbevitel.) Nekem ez vált be. A napi 5x étkezés sok sporttal sajnos nem hozta meg a várt eredményt.
2020. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6: Nem vettem rossz néven nyugi :) Tényleg egyre jobban zavar. Főleg a hasam. Régen azért nem vettem fel bikinit mert sovány voltam, most meg azért undorító a hasam. Tavaly nyáron voltam normális formában.


#7: Köszi a tippeket!! :) Gratula a fogyásodhoz. Nem semmi! Én max 4 kg-t szeretnék fogyni, illetve hogy lemenjen a hasam, mert nem érzem jól így magam. Persze a sovány korszakom sem sírom vissza. 55 kg-val kiegyeznék!!

Bàr már kezdem megszokni, hogy szinte semmit nem eszek. Tudom nem normális ez. Na úgyis jön a hosszúhétvége, lesz több szabadidőm, utánanézek a dolgoknak, helyes táplálkozásnak.


Rendesek vagytok, köszi a hasznos kommenteket!!!

2020. ápr. 29. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!