Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nektek volt valaha stressztől...

Nektek volt valaha stressztől durvább fogyásotok?

Figyelt kérdés

Üdv!


Sajnos eleve olyan a genetikám, hogy nehezen szedek fel magamra. Mióta elkerültem egyetemre (stressz, nincs házikoszt, rohanás), ledobtam magamról kb 4 kiót. Ami nálam sok mert vékony vagyok. Félek, hogy mivan ha nem tudom visszaszedni. Nektek hogy sikerült visszahozni a régi testsúlyt? Erőltetni kellett eleinte/tágítani a hasat?



2020. máj. 10. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, sajnos erőltetni kellett. :/ De vannak olyan vitamin készítmények, amik növelik az étvágyat. Segíthetnek ha az erőltetés nem megy. :)
2020. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alapból elég szorongós és sresszes típus vagyok és ha nagyon ideges vagyok egyáltalán nem is tudok enni. Kétszer is volt velem ilyen hogy egy hét alatt lefogytam 3-5 kilót. Egyszer se mentem 46 kiló alá, szerencsére, mert megszűnt az extrém stresszt kiváltó helyzet, de én is megijedtem, hogy meddig tudom ezt fenntartani. A legutóbbi óta lassan egy év telt el, kb 1 kilót szedtem vissza, úgy, hogy teljesen normálisan étkeztem. Igazából ezzel én elvagyok, nem érzem magam rosszul, de ha most jönne megint egy hasonló rossz helyzet nem tudom meddig bírnám fizikailag. Próbálom megoldani, hogy jobban tudjam kezelni a stresszt, de az se megy csettintésre. Neked is ezt javaslom meg a kiegyensúlyozott étrendet, akár sokszor egész kicsit.
2020. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*sokszor egyél kicsit (bocsi, elírtam:D)
2020. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Orvosin az első vizsgaidőszakban ledobtam 5 kilót, pedig folyamatosan zabáltam (rokonok szerencsére hozták a sok finomságot) és egyszer sem hánytam. Utána hozzászoktam, többi vizsgaidőszak nem kavart így be.
2020. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igeen nekem is az első vizsgaidőszak volt ilyen, meg eleve hogy elkerültem és nem figyeltem oda a kajálásra.. Emlékszem volt hogy annyira tanultam, hogy párom hozott már be nekem kaját, de alig csúszott le és figyelmeztetett ez nem lesz így jó.

Én sajnos néha picit megérzem, fáradékonyabb vagyok pl. meg kedvetlenebb néha.. Most hogy itthon vagyok próbálok minél jobbakat enni, legalább fogyni nem fogytam tovább :D

2020. máj. 10. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
En első egy-két évben egyetem alatt hiztam, majd harmadevtol kezdve mindig fogyasnak indultam mindegy hogy tudtam e enni vagy sem.....volt h egy-két hónap alatt 6-7 kg lement pedig vékony vagyok, és mar tényleg x kilónál éreztem h egyre többet ver félre a szivem, szorít a mellkasom és mem birja tovább a szervezetem a fogyast. Általában kell egy három-négy hónap míg vissza tudom szedni a leadott súlyt, azt pár hónapig tartom utána jön a következő vizsgaidoszak...most allamvizsgazok és eléggé tartok tőle h fizikaliag bírni fogja e a testem....az a szerencse h a karantén miatt itthon vagyok így általában legalább főtt kaja van amit egyébként vizsgaidoszakban nem nagyon ettem csak nasit
2020. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Huu vigyázz magadra!

Tudom milyen, mert ha alapból vékony vagy és abból fogysz még az nagyon rossz. Nekem a legvékonyabb ami voltam az a 160 centimhez 40 kiló volt. Most 41-nél stagnálok egy ideje, 43-44 voltam kb amin én teljesen jól éreztem magam és akkor mondták legtöbben hogy jó alakom van. De emlékszem mikor ráálltam első félévem végén és láttam mennyit mutat, teljesen kibuktam. Megijedten, görcsösem akartam hízni. Persze mások azt mondták nincs rajtam látszatra nagy különbség, de én éreztem magamon és még azért most is..


Remélem most már jobb neked a helyzet.

2020. máj. 11. 00:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3 hét alatt 8kg.

Szedned kellene B komplex vitamint, én Bioextrát szedtem.

2020. máj. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyári munkán voltam és a kutyám pedig beteg lett. A munkahelyemre sokat sétáltam gyors tempóban, ez is rátett+ annyira aggódtam a kutyámért, hogy a 8 órát gyomorgörccsel csináltam végig. Mikor végeztem, rohantam haza a kutyához és vittem orvoshoz.

Kb 1 hónapig tartott ez és lement kb 10 kg😅

2020. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!