Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintem étkezési zavarom...

Szerintem étkezési zavarom van. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Betegesen számolom a kalóriákat és mindig lemérem, h hány gramm kaját eszek. Egész nap azon jár az eszem, h mit fogok enni meg mikor. Egészségtelen kaját ritkán eszek csak. Etkezesek után néha bűntudatom van. Mindennap mérem a súlyom. Napi többször, általában etkezesek után megnézem, h nőtt e a hasam. Néha cs megragom a kaját és kikopom. De ezek mellett rendszeresen edzek, mostanában látszik a változás is, ennek nagyon örülök. Tudom, hogy sok és beteges vagyok és ez így nem egészséges de nem tudok leallni. Valaki tudna tanácsot adni? Pedig aránylag vékony vagyok, 46kg 160cm

2020. máj. 20. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Javaslom, hogy az edzésedhez passzoló étrendet rakj össze szakértővel, és azt tartsd be szigorúan. Akkor nem lesz ilyen gondod :)
2020. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó úton haladsz az aneroxia felé. Kérj segítséget! Nem aránylag, hanem nagyon vékony vagy.
2020. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos
2020. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!