Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni akarok, de hogyan?

Hízni akarok, de hogyan?

Figyelt kérdés
Hízni szeretnék egy olyan 5-6 kg-ot, de mellette szoktam edzeni súlyzókkal egy nap hányszor ehetek? Miket ehetek?

2020. jún. 30. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hízni szeretnél, könnyű dolgod van. Bármit ehetsz, és annyit, amennyit csak bírsz. Így persze nem lesz minőségi a gyarpodásod, de nem is említetted, hogy olyat szeretnél.
2020. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az attól is függ milyen alkat vagy. Én például alapból vékony vagyok, világéletemben az voltam. Nekem kalóriaszámolással ment a dolog, pár kiló feljött.

De nagyon óvatosan csináld, mert úgy jársz mint én. Megterheltem magam szerintem, elszoktam a nagy kajálásoktól és besokallt az emésztésem mai napig abból lábalok kifelé, szerintem vissza is fogytam amit felszedtem.. Úgyhogy fokozatosan, meg ne mindenféllt egyél össze!

Én már elfogadtam inkább, hogy az vagy ahogy a természet megáldott, lényeg hogy jól legyél, nem erőltetek magamra semmit.

2020. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!