Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hivjak azt aki vega de...

Hogy hivjak azt aki vega de neha azert eszik just? Egyszer hallottam valami xy-gán volt szoval letezik ez a szo XD

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Az más, a Vega SOHA nem eszik húst.
2020. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Angolul flexitarian.
2020. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ritkán eszik húst. Így hívják.
2020. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Flexitáriánusok. Ők azok, akik lecsökkentik, de nem zárják ki teljesen az állati eredetű ételeket az étrendjükből.
2020. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Kolleganom kocaveganak hívja őket. :)
2020. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igen a flexiterian volt az 😁 es megegyszer koszi a turelmet :))
2020. júl. 7. 00:31
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A demeneseknek is vannak józan pillanataik, szóval semmi nincs kizárva :)
2020. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

A vegetáriánus az nagyon nem egyenlő a vegánnal.


A közti különbséget valahogy úgy tudnám érzékeltetni hogy van az a vallásos aki karácsonykor elmegy a nagymisére, és van az, aki a vallás nevében elmebeteg őrült módjára tombol, gyűlölködik és felgyújta más vallások templomait, felrobbantja azok híveit (ő lenne a vegán, ha nem esett volna le).

2020. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mattbalck93 válasza:

Utolsó. Kifejtenéd ezt bővebben?

Elvégre én is vegán vagyok, "de nem tombolok elmebeteg őrült módjára, és nem gyújtok fel más vallások templomait."

2020. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Úgy értem, hogy szélsőséges fanatikus. Láttam bőven vegánokat tombolni az állatok jogaiért, gyilkosnak, elmebetegnek és minden másnak lehordani azokat akik nem vegánok. Pont olyanok, mint a vallási fanatikusok.

(Attól most tekintsünk el, hogy van-e vagy nincs értelme az egésznek. Egészségügyi okokból egyértelműen nincs, de innentől pont mint a hit. Az öngyilkos merénylő terrorista is hisz az igazában...)


Egyébként ez természetesen csak párhuzam volt, bár, vannak ténylegesen gyújtogató vegánok is. (Búzamezőket gyújtogató húsevőket azért ritkán látni)

2020. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!