Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az miért nem számít egészségte...

Az miért nem számít egészségtelennek, ha valaki csak zabál, de nem látszik rajta?

Figyelt kérdés
Az olyan emberekre gondolok, akik állandóan esznek, mégis soványak, mert ilyen alkatuk van. A kövér emberek, akik folyton esznek, rájuk fogják, hogy mentális problémájuk van és egészségtelenek. Akkor a vékony embereknek, akik túleszik magukat, nekik nincs mentális problémájuk?
2020. júl. 31. 10:03
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én akár mennyit eszek nem látszik rajtam. 173 cm vagyok és 51 kg. 19/L Hozzá teszem nagyon édesszájú vagyok. Szerintem ez alkat kérdése. Ha hízni akarnék, akkor se tudnék.

Egyébként van akinek nagyon jól áll ha picit molettebb és nem kell összekapcsolni semmiféle betegséggel.

2020. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!